Якщо рейтинг "Слуги народу" становитиме 10-15%, постане питання про розпуск ВРУ, – політтехнолог

Тарас Загородній Скріншот відео

А ось саморозпуску Верховної Ради не буде, переконаний Тарас Загородній

Після місцевих виборів, якщо середній рейтинг партії "Слуга народу" становитиме 10-15%, постане питання щодо розпуску парламенту і проведення дострокових виборів.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Тарас Загородній.

Експерт переконаний, що Верховна Рада поточного скликання не зважиться на саморозпуск.

"Я не вірю, що депутати саморозпустяться. Я не бачив жодної ВРУ, яка саморозпустилася б. Поки їх не розженуть, ніхто, звичайно, нікуди не збирається йти, у них і так все добре. Тим більше, колишні перукарі, фотографи тощо, які злетіли так високо неочікувано на рейтингу Зеленського, я не думаю, що у них є таке бажання саморозпускатися. Вони ніхто будуть, тому вони триматимуться за крісла до останнього", – сказав Тарас Загородній.

Новини за темою: Рейтинг "слуг народу" до місцевих виборів впав би ще на 5-7%, якби у ВРУ почали розглядати бюджет, – Проторченко

Проте розпуску парламенту експерт не виключає. На його думку, це може відбутися після місцевих виборів.

"Після місцевих виборів, коли буде зрозуміло, що "Слуга народу" вже не та, якою була рік тому. Якщо її середній рейтинг буде приблизно 10-15%, це викличе питання про достроковий розпуск парламенту. Чому? Тому що нинішній розклад політичних сил уже не відповідає нинішньому стану суспільства. На південному сході на місцевих виборах активно буде вигравати "Опозиційна платформа – За життя" пана Юрія Бойка і пана Медведчука з результатом у два рази більшим, аніж у "слуг народу", на заході їх буде підтискати Порошенко, місцеві еліти будуть "відкушувати" від "слуг народу", – зазначив Тарас Загородній.

Експерт прогнозує, що тиск місцевих еліт на президента Володимира Зеленського і партію "Слуга народу" зростатиме.

"І тут питання буде – або дострокові вибори парламенту, або дострокові вибори президента і все одно – парламенту, але це вже буде після місцевих виборів", – сказав політтехнолог.

Як повідомляли, президент України Володимир Зеленський допустив, що саморозпуск поточної каденції Верховної Ради може статися після ухвалення закону про довічне ув'язнення корупціонерів.

Раніше народний депутат від партії "Слуга народу" Данило Гетманцев заявляв, якщо Верховна Рада України виявиться недієздатною, не зможе ухвалювати рішення, її потрібно буде розпустити.Loading...