Якщо потрібно зменшити кількість населення, Третьякова цим і займається, – Погребинський

Михайло Погребинський

ZIK.UA

Політолог обурився заявами голови Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів

Галина Третьякова багато років отримувала кошти з різних американських фондів, тож робить те, що їй скажуть: якщо потрібно зменшити кількість населення, вона це і робить.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політолог Михайло Погребинський.

Політолог прокоментував скандал із народною депутаткою від "Слуги народу" Галиною Третьяковою, яка заявила, що у безробітних народжуються "діти низької якості".

"Мало того, що вона наговорила кілька днів тому про те, що люди, які хочуть отримати соціальну підтримку, повинні бути стерилізовані для початку, щоб не народжувати "неякісних дітей". Це взагалі важко собі уявити, як у людини повертається язик таке говорити. Я, дивлячись на неї, можу сказати, що вона явно неякісна дитина, виходячи з її логіки, тому що мізків у цієї жінки взагалі ніяких немає. То вона вчора говорить ще, далі продовжує говорити. Вона каже: "Ось ці ось нехороші люди, батьки тих, хто загинув на Донбасі, – не знають, де він похований, вважається зниклим безвісти, – так вони такі погані люди, що вони отримують допомогу. Причому, велику допомогу – 20 тисяч гривень... "Цікаво, скільки вона отримує зарплати, ця мадам? "...Вони отримують допомогу і не хочуть від неї відмовлятися..." Люди віддали своє життя за те, як вони розуміють захист батьківщини. Вони що, не заслуговують, щоб батьки могли отримати якусь компенсацію?" – сказав Михайло Погребинський.

Новини за темою: Третьякова розкрила плани влади про скорочення населення України до 10 мільйонів, – Рабінович

А оцінку нардепів від "Слуги народу", що пані Третьякова як голова парламентського комітету перебуває на своєму місці, політолог прокоментував так: "Вона ж багато років отримувала гроші з різних фондів американських, тому вона знає, що робить. Їй сказали – вона і робить. Ось нам потрібно зменшити кількість населення, вона і робить відповідно це".

Нагадаємо, народна депутатка фракції "Слуги народу", голова Комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізацію громадян без працевлаштування.

З огляду на це постійна комісія Ради Федерації профспілок України з питань рівності прав жінок і чоловіків вимагає відставки нардепа.

Як повідомляли ЗМІ, президент України Володимир Зеленський вимагає від Галини Третьякової скласти з себе повноваження голови комітету ВР з питань соцполітики через скандальні висловлювання.

Loading...