Якщо мер сидить і освоює бюджет, а під кінець намагається "купити" виборців, таке вже не проходить – політтехнолог

Борис Тизенгаузен. Фото prefiksblog.co.ua

Прицілюєшся на кілька каденцій – із самого початку роби щось для громади, порадив Борис Тизенгаузен

Якщо міський голова під час своєї каденції на посаді сидить і освоює бюджет і лише під кінець намагається "купити" виборців, така історія вже не проходить.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив політтехнолог Борис Тизенгаузен.

Експерт пояснив, чому в одних містах іде постійна боротьба за крісло міського голови, а в інших встановлена своєрідна політична монополія.

"Відсотків на 80 все залежить від того, що робить мер. Дуже простий приклад: подивіться на Житомир, подивіться на Львів. Зрозуміло, що бюджети неспівмірні, але у Львові ви кожні кілька місяців бачите, що щось робиться – там дорога, там... Тобто не зупиняються роботи. Або, наприклад, не тільки, як у нас люблять в Києві просто перед виборами повідкривати купу всього, запустити і сказати – дивіться, я вам ось це дав, в останній рік ми там і скляний міст, і дороги у нас ремонтуються, і флагшток у нас найбільший... Тобто більшою мірою це залежить від самого мера і того, що він робить. Якщо мер сидить і освоює бюджет і під кінець намагається "купити" виборців, така історія вже не проходить", – сказав експерт.

Новини за темою: Місцеві вибори - 2020: За добу правоохоронці відкрили 8 кримінальних проваджень

Борис Тизенгаузен продовжив: "Тому, якщо ти прицілюєшся якось далі, на кілька каденцій, будь добрий, із самого початку роби щось для своєї громади або для жителів, тому що виборча кампанія мера починається рівно в той день, коли він мером був обраний, і все, що він зробив, а не те, що написано на бордах, це і є його реальний актив".

Як повідомляли, 15 вересня розпочинається процес офіційного висування кандидатів у депутати місцевих рад та на посади сільського, селищного, міського голів. Про це йдеться у Календарному плані основних організаційних заходів із підготовки та проведення місцевих виборів 25 жовтня, затвердженому Центральною виборчою комісією.

Нагадаємо, нещодавно Міністерство цифрової трансформації запустило освітній серіал "Виборець" до місцевих виборів 25 жовтня. В рамках курсу для виборців простою мовою пояснюють все, що потрібно знати про місцеві вибори-2020: нові правила, як дізнатися інформацію про кандидатів, як перевірити свою наявність у списках та чого не слід робити під час голосування.

Loading...