Якщо держава проґавила захистити своїх громадян, то має забезпечити їм максимум підтримки, – Раімов про Донбас

Дмитро Раімов Фото з відкритих джерел

За тим, що частина територій є непідконтрольною, стоять конкретні політики та чиновники, наголосив політтехнолог

Державна система має зробити все, щоб людина, яка перебуває на непідконтрольних територіях, отримала максимум підтримки від своєї держави.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив політтехнолог Дмитро Раімов.

Гість студії зауважив, що сьогодні склалася ситуація, що не з вини громадян, а з вини держави частина територій стала непідконтрольною. Він наголосив, що за тим, що сьогодні частина територій є непідконтрольними, стоять конкретні імена, прізвища, посади та звання. За тим, що за Крим не воювали, що не вчинили у потрібний момент потрібних дій, – за всім цим є прізвища конкретних політиків і чиновників, які це допустили, наголосив Дмитро Раімов.

"Оскільки держава проґавила захистити своїх громадян, і ми називаємо, що люди там бранці, то це відповідальність держави – робити все, щоб ці заручники перебували в максимально комфортних для себе умовах, щоб їх можна було дістати", – наголосив Дмитро Раімов.

Новини за темою: Тенденції до розвалу держави сьогодні вже окреслені, – Дудкін про загрози перед Україною

Гість студії навів приклад, що, коли терористи захоплюють заручників, їм намагаються передати воду, їжу, ліки тощо, щоб люди отримали найнеобхідніше. Він наголосив, що державна система має зробити все, щоб людина, яка перебуває на непідконтрольних територіях, отримала максимум підтримки від своєї держави.

Як повідомляли, радник президента України з економічних питань Олег Устенко заявив, що на відновлення тимчасово окупованих районів Донецької та Луганської областей знадобиться близько 10 млрд доларів.

Нагадаємо, раніше очільник делегації України в Тристоронній контактній групі з врегулювання ситуації на Донбасі Леонід Кравчук заявив, що існують чотири можливі варіанти припинення вогню на сході. Зокрема, йдеться про переговори, дискусії, компроміси та поступки.

Loading...