live

Якби Потураєв склав мандат і пішов – це був би ідеальний варіант, - Проторченко про заяву нардепа скинути бомбу на Москву

Телеканал ZIK

"Зараз навіть виклик повій не впливає на діяльність народних депутатів"

Якби Потураєв склав мандат народного депутата і пішов – це був би ідеальний варіант у всій цій історії.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявила заступниця голови партії "Громадсько-політична платформа Надії Савченко" Тетяна Проторченко, коментуючи скандальний вислів нардепа від "Слуги народу" Микити Потураєва про те, що в України поки немає атомної бомби, щоб жбурнути її на Москву.

Зокрема, на думку Проторченко, на Потураєва так вплинула весна.

"У медицині є такий факт, що всякі хвороби (психологічні, хронічні) навесні загострюються. Тому одразу підтверджуються медичні ці тези такими висловами", - зауважила гостя ток-шоу.

Разом з тим Тетяна Проторченко зазначила, що президент не зобов’язаний коментувати заяви кожного народного депутата, навіть, якщо він є членом президентсько фракції.

"Якщо він почне коментувати кожного нерозумного депутата, то він буде це і робити кожен день. От якби Потураєв склав мандат і пішов, це був би ідеальний варіант зараз у цих всіх подіях. Але навряд чи він це зробить. Як ми бачимо, зараз навіть виклик повій не впливає на діяльність народних депутатів. А щодо атомної бомби, то, вибачте, психічно неврівноважена людина", - сказала Тетяна Проторченко.    

Новини за темою: "Це вже клінічний випадок": Соцмережі і гості ток-шоу гостро відреагували на заяву нардепа Потураєва скинути атомну бомбу на Москву

Нагадаємо, нардеп з Дніпра від "Слуги народу" Микита Потураєв заявив, що шкодує, що немає атомної бомби, щоб скинути її на Москву".

Про це він заявив в ході презентації концепції нового телеканалу для тимчасово окупованих територій, відповідаючи на питання, чи буде вестися проти нового каналу під назвою "ДІМ" радіо-електронна боротьба.

"Вона [Росія] й так це робила. Ми готові, що проти нас буде вестися радіо-електронна боротьба. Атомної бомби, щоб жбурнути її на Москву, у нас поки немає, а це найбільш ефективний спосіб, щоб вирішити цю проблему раз і назавжди", - заявив Потураєв.

Loading...