Якби не місцеві вибори, то хворих на COVID-19 було б менше, – Зеленський

За словами президента, люди орієнтуються на думку місцевих лідерів

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський заявив, що кількість хворих на COVID-19 в Україні була б меншою, якби не прийдешні місцеві вибори. Про це очільник держави повідомив під час візиту на Тернопільщину, передає Інтерфакс-Україна.

За словами Зеленського, на початку пандемії Україна мала один із найкращих результатів зі стримування захворюваності та один із найліберальніших режимів карантину, але ситуацію змінило наближення виборів. "Через політичні ігри і підготовку до місцевих виборів деякі представники місцевої влади, особливо в обласних центрах, чомусь почали воювати на словах, дякувати Богу, з центральною владою, яка нібито "закручує гайки", і захотіли зменшення карантину", – сказав президент.

Зокрема, очільник держави поклав відповідальність щодо збільшення кількості заражених на місцевих лідерів. "І в будь-яких маленьких містах, містечках, коли вони бачать, що як сільський голова, керівник ОТГ або мер виходить і говорить, що влада переоцінює складність ситуації, немає нічого страшного, можна святкувати день міста і збирати по 20-30 тисяч людей, то й люди так поводяться. І сьогодні ми бачимо 3 тисячі (виявлених заражених за добу, – ред.)", – висловився Зеленський.

Крім того, президент додав, що зростання захворюваності на COVID-19 наразі спостерігається в усьому світі, але українці мають дбати про себе й дотримуватися правил, запроваджених на час карантину.

ZIK

Новини за темою: МОЗ оновило протокол лікування коронавірусу: Що змінилось

Нагадаємо, станом на ранок 18 вересня в Україні лабораторно підтверджено 169 472 випадки коронавірусу. Зокрема, за останню добу зафіксовано 3228 нових випадків, 1573 пацієнти побороли хворобу, а 68 осіб померло.

Loading...