Яка влада – такі апетити: Рот на народне добро відкривають так, що туди провалюється все, – Симоненко

Петро Симоненко. Фото: Мусієнко Владислав/УНІАН

Яка влада, такі апетити, і рот відкривають так на народне добро, що туди провалюється все.

Про це в ефірі ток-шоу "15" телеканалі ZIK заявив народний депутат України ІІ-VІІ скликань Петро Симоненко.

Гість студії нагадав, що ще за радянської влади були державні дачі у міністрів та інших державних службовців, проте це були невеликі дерев’яні будинки на 2-3 кімнати. Посадовці приїжджали туди на вихідних, коли хотіли відпочити чи попрацювати.

"Тепер же особливість цього всього полягає в тому, що вони, а в даному випадку президент, довічно отримують її, перебуваючи на повному державному забезпеченні. Коли піде з цієї посади, прикріплена машина, охорона, все це у нього буде, мінімальні тарифи платежів... Кабінет Міністрів все це вирішує", – зазначив Симоненко й додав, що кожна влада має свої апетити:

"Яка влада, такі апетити, і рот відкривають так на народне добро, що туди провалюється все".

Читайте також: "Тисячі "квадратів", винний льох, солярій і басейн: Зеленський переїхав до "дачі Ющенка".
 все".

Як повідомляли, президент Володимир Зеленський продав будинок у с. Іванковичі в Київській області та тимчасово переїхав зі своєю сім'єю до державної резиденції "Конча-Заспа".

Нагадаємо, нещодавно Національне агентство з питань запобігання корупції склало на президента України Володимира Зеленського два протоколи про адміністративне порушення у зв’язку з неподанням повідомлень про суттєві зміни у майновому стані.

Loading...