"Як пересувний цирк": Останнім часом "Нацкорпус" пропонував свої послуги партіям і заможним людям, – Крюкова

Світлана Крюкова Скріншот відео

Такі організації пропонують цілі прейскуранти своїх послуг, зауважила журналістка

Упродовж останніх семи місяців "Національний корпус" їздив Україною і пропонував свої послуги різним політичним силам і різним заможним людям.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

"Ми розуміємо, що "Національний корпус" – це організоване угруповання. Понад те, за моєю інформацією, яке впродовж останніх семи місяців, як пересувний цирк, бродило Україною і пропонувало свої послуги різним політичним силам і різним заможним людям. Вони пропонували свої послуги на аутсорсингу для різних завдань. Тобто політичні завдання – це верхівка, те, на чому вони роблять собі піар, набираючи собі політичну капіталізацію, а є комерційна складова. Це те, що називається, умовно, легальне рейдерство, "кришування", послуги охорони. Тобто ці організації системно займаються такими послугами і пропонують цілі прейскуранти цих послуг. Вони ходили-ходили, і, мабуть, судячи з усього, доходились, знайшли собі основних бенефіціарів, які на повну скористаються відповідною датою і будуть "розгойдувати" вулицю і "розгойдувати" владу", – заявила Світлана Крюкова.

Новини за темою: На місцевих виборах акції радикалів наберуть обертів: Тетяна Плачкова назвала, кому це потрібно

Нагадаємо, народний депутат від "Опозиційної платформи – За життя" Ілля Кива заявив, що попередня влада готується реалізувати державний переворот на День Незалежності.

Додамо, як заявляв депутат Європарламенту від Греції Алексіс Георгуліс, Європейський парламент повинен засудити хвилю насильства, яка прокотилася Україною через активізацію націонал-радикалів.

Раніше повідомляли, що "Опозиційна платформа – За життя" вимагає забезпечити невідворотність покарання для радикалів, які нападають на людей.

Loading...