live

Як можна двох головних фігурантів однієї кримінальної справи розділяти: Рабінович про ставлення до Порошенка та Тігіпка

Вадим Рабінович

Порошенка та Тігіпка потрібно разом притягнути до кримінальної відповідальності або призначити в новий Кабмін, - сказав політик

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович попросив юристів розтлумачити, як можна двох головних фігурантів (Порошенка та Тігіпка, - ред.) однієї і тієї ж кримінальної справи настільки розділяти. Вони ж як би подільники, написав політик у Facebook.

"Петро Порошенко за сотні мільйонів кримінальних одиниць продав у минулому році Сергію Тігіпку суднобудівний завод "Кузня на Рибальському". За якоюсь каламутною схемою та можливою несплатою податків в казну. І тепер Петра Олексійовича викликають для дачі свідчень у ДБР і НАБУ, а Сергія Леонідовича - в Офіс президента для обговорення його кандидатури на посаду прем'єр-міністра України", - зазначив Рабінович.

На його думку, такий поділ - несправедливий.

"Це ж несправедливо! Хоч я і не юрист, але поняття є. Їх треба або обох притягнути до кримінальної відповідальності або обох призначити в новий Кабінет міністрів керівниками в уряд Національної Довіри. А не розділяти", - додав парламентар.

Раніше повідомлялося, що народний депутат від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Ренат Кузьмін вважає, що з огляду на особливу американську екстериторіальну юрисдикцію, адвокат п'ятого президента України Петра Порошенка може відправити свого клієнта в американську в'язницю.

Як вже відомо, Київський апеляційний суд відмовився розглядати скаргу колишнього президента Петра Порошенка на примусовий привід на допит в Державне бюро розслідувань.

Крім того, як повідомлялося, президент України Володимир Зеленський мав зустріч з українським олігархом і колишнім віцепрем'єр-міністром України Сергієм Тігіпком.

До речі, раніше в ЗМІ з'явилася інформація, що президент України Володимир Зеленський може звільнити Олексія Гончарука з посади глави уряду та призначити на його місце Сергія Тігіпка. Крім цього, подейкують, що прем'єром може стати нинішній міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков.

Loading...