Як би команда Зеленського не хотіла продати землю, і у Харкові, і у Львові люди проти цього, – Королевська

Телеканал ZIK

Люди категорично проти продажу землі без всенародного референдуму

Як би влада сьогодні не впиралася, як би не хотіли сьогодні в команді Зеленського розпродати українську землю, але і в Харкові, і у Львові, і Києві, і Запоріжжі люди чітко заявляють про те, що сьогодні не можна продавати землю.

Про це під час брифінгу у Львові сказала народна депутатка України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Наталія Королевська, трансляцію вів телеканал ZIK.

"Опозиційна платформа – За життя" послідовно виступає за те, щоби повернути мир в Україну, щоби перестали гинути і страждати люди. І сьогодні я приїхала до Львова на запрошення громадських організацій разом з виїзним комітетом соціальної політики обговорювати питання соціального захисту людей, питання землі, питання Трудового кодексу, мінімальних пенсій і заробітних плат", – зазначила Наталія Королевська.

Та замість того, щоби об'єднувати зусилля для порятунку України, додала народна депутатка, влада сьогодні обвішала проблемами країну.

"Тому зараз завдання нормальних адекватних людей розуміти, що Україна у нас одна і нам потрібно об'єднувати свої зусилля, щоб якомога швидше повернути мир в Україну, щоб  вийти з кризи. А ось ці ось проплачені псевдопатріоти разом із владою, яка не може сьогодні навести порядок, все-таки повинні піти в небуття і за це повинні нести відповідальність", - наголосила депутатка.

Також, за словами Королевської, люди у Львові розповіли, що вони категорично проти продажу землі без всенародного референдуму.

"Вони дали нам свої вимоги, що в жодному разі не можна приймати закон про продаж української землі. Як би влада сьогодні не впиралася, як би не хотіли сьогодні в команді Зеленського розпродати українську землю, то і в Харкові, і у Львові, і Києві, і Запоріжжі люди чітко заявляють про те, що тільки після всеукраїнського референдуму, що сьогодні не можна продавати землю", – додала Наталія Королевська.

Нагадаємо, 13 листопада парламент у першому читанні проголосував за законопроєкт № 2178-10, що передбачає скасування мораторію на продаж землі в Україні.

Президент Володимир Зеленський запропонував провести референдум щодо можливості продажу української землі іноземцям.

Спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що всеукраїнський референдум про ринок землі може бути проведено раніше 2024 року, але після того, як закон про ринок землі буде ухвалено у другому читанні.

Прем’єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що ринок землі в Україні планують відкрити 1 жовтня 2020 року.

6 лютого цього року Верховна Рада розглянула 184 поправки до законопроєкту 2178-10 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення", проте жодну і з них не було підтримано.

Згодом на сайті ВРУ з’явилася електронна петиція, у якій президента України Володимира Зеленського попросили персонально в онлайн-трансляції представити громадськості фінальний законопроєкт про ринок землі, за який депутати будуть голосувати у Верховній Раді.

Loading...