"Я володію інформацією, як Шабунін брав гроші у Ситника". Адвокат назвав детективів НАБУ хунвейбінами

Суддю Павла Вовка підозрюють у захопленні влади Flickr

Відомий адвокат Олексій Шевчук закликав детективів НАБУ уважно вивчати процесуальний кодекс і діяти, відповідно до закону.

Про це він написав на своїй сторінці у соцмережі у зв'язку зі справою Окружного адмінсуду, судді Павла Вовка та інших фігурантів цього провадження, яким інкримінують захоплення судової влади. Адвокат уточнює, що представляє їхні інтереси.

"Шановні детективи НАБУ, зокрема пан Шмітько! Ви коли, популісти-хунвейбіни, будете вчити кодекс процесуальний? Вам відомо, як адвокатів на допит викликати? Вам взагалі відомо, як на допит викликати?" - написав Шевчук і додав, що його команда супроводжувала першу хвилю обшуків в адміністративному суді столиці.

"Нас дійсно запросили судді, як команду кваліфікованих адвокатів! Я дійсно подавав пакет документів для участі в конкурсі на заміщення посади у складі ВККС! Я дійсно володію інформацією, як Шабунін брав гроші у пана Ситника! І так я готовий пану Шмитьку нагадати, як йому і де передали гонорар для активного тиску на суд. Але все по порядку і законно! Повістку на 6 серпня 13 не приносять!"- додав адвокат.

 

Пост про справу окружного адміністративного суду , судді Павло Вовк та інших

Шановні детективи НАБУ, зокрема пан...

Опубліковано Shevchuk Oleksiy Четвер, 13 серпня 2020 р.

Нагадаємо, 17 липня прокурори САП і детективи НАБУ повідомили про підозру голові Окружного адміністративного суду міста Києва Павлу Вовку, а також його заступнику, п'ятьом суддям та голові Державної судової адміністрації України.

Loading...