Я точно не один із "соросят", - Зеленський

Президент заявив, що не відчуває впливу Сороса на Україну

Володимир Зеленський Офіс Президента

Президент України Володимир Зеленський заявив, що ніколи не зустрічався із американським фінансистом-мільярдером Джорджем Соросом і не відчуває якогось його впливу на Україну. Про це президент розповів в інтерв'ю Інтерфакс-Україна.

"Я не знайомий із людиною на прізвище Сорос. Ніколи з ним не зустрічався. Я точно не один із "соросят". Напевно, є люди, які навчалися за кошти тих чи інших донорських фондів і працювали в компаніях, які були започатковані такими фондами. І один із таких фондів - це фонд Сороса. Я розумію, що фактично вони отримали з фонду цієї людини кошти, за які навчалися за кордоном. Питання впливу пана Сороса на Україну - я його не відчуваю. Я думаю, що це все перебільшення", - сказав Зеленський.

Він також розповів, що чув термін "соросята" і сприймає його з гумором, а  деякі депутати навіть із фракції "Слуга народу" використовують цей термін щодо нинішнього Кабміну.

Водночас президент зазначив, що йому не подобається ситуація, якщо весь уряд "однаковий", адже "це значить, що не існує іншої думки. Якщо не існує іншої думки, то іноді можуть бути фатальні помилки. Тобто тобі потрібно чути різні речі, різні прогнози, різні ризики. Тому, мені здається, що повинні бути різні - і "соросята", і "антисоросята", якщо хочете так їх називати".

За словами Зеленського, члени уряду, працюючи разом, насамперед повинні виконувати свої завдання, а до складу нинішнього Кабміну входять молоді люди, які не зацікавлені брати хабарі, у них інша ментальність, і вони "налаштовані на сам процес". Та все ж наразі є деякі питання щодо змін в уряді, до деяких людей.

Новини за темою: ГПУ визнала співпрацю з фондом Сороса, - ЗМІ

"Мені здається, наша модель - це молоді люди із західною освітою плюс наші досвідчені, які розуміються в "апаратці" цій, у вертикалі, розуміють, що там, "на землі", як то кажуть, відбувається. Це поєднання може побудувати концепцію нашої країни", - додав президент.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський підтвердив, що в його команді є конфлікти, які заважають працювати. Loading...