"Я ні з ким не воюю": Зеленський відреагував на бунт мерів через карантин

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

За словами президента, держава повинна захищати своїх людей, навіть якщо це комусь не подобається

Президент України Володимир Зеленський відреагував на так званий бунт міських голів через введення жорсткого карантину в містах. Він наголосив, що держава повинна захищати своїх людей, навіть якщо це може комусь не подобатися. Про це він сказав під час пресконференції у Хмельницькому, яку транслював Офіс президента.

"Я ні з ким не воюю. Вони хочуть подобатися, все відчиняти, заплющувати очі та не бачити, що в цих містах 200 дітей захворіли. У нас просто не вистачить ліжок для хворих. Наприклад, Івано-Франківська область, якщо там кількість хворих така, я не розумію, чому область повинна потім бути схожою на Італію, ми бачимо, що там відбувається, просто немає ліжок", - зазначив голова держави.

Також Володимир Зеленський згадав про Харківську та Одеську області, які наразі є лідерами за кількістю нових випадків коронавірусу.

"Просто подивіться. Там, де не було захворілих, не було просто. "Давайте нам метро", "все буде нормально", а люди підтримують, виходять на вулиці. А чому в лідерах зараз Одеса та Харків? Ті області, де було 5, 10, 15 хворих. То звідки зараз 100-200?" - резюмував президент.

Новини за темою: Чернівці планують подати до суду на Кабмін через потрапляння в червону зону

Нагадаємо, міська влада Тернополя та Івано-Франківська подала до суду позов на уряд з вимогою скасувати рішення щодо внесення міст у червону зону карантину. Мер Тернополя назвав рішення Кабміну "блокадою Західної України" та прирівняв уряд до продзагонів часів Голодомору.Loading...