Я неодноразово пропонував Бабаку очолити МОН, - Зеленський

Водночас президент погоджується, що Бабак перебуває "на своєму місці" у ВРУ

Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції за підсумками першого року президентства, 20.05.2020 Фото: Офіс президента

Президент Україна Володимир Зеленський заявив, що не один раз пропонував місце очільника Міністерства освіти та науки голові Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій Сергію Бабаку. Про це він розповів під час прессконференції, яку транслював телеканал ZIK

"У нас є виконуючий обов'язки міністра. Поки немає повноцінного міністра освіти. Є відповідальна особа Сергій Бабак, який є головою Комітету ВР з питань освіти. Я не знав цю людину до того, як він став головою комітету. Мало того, запитайте Сергія Бабака, скільки разів я йому пропонував стати міністром освіти і взяти на себе всю відповідальність за освіту в країні. Хай він вам скаже. Він відмовляється", - розповів президент.

Водночас Зеленський зазначив, що він погоджується з тим, що Бабак як голова комітету - на своєму місці і розуміє, що посада міністра - це велика відповідальність "тим більше з нашою кадровою політикою".

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що в Україні є кадровий голод, тому йому важко знайти гарних спеціалістів, щоби заповнити Кабінет міністрів.

Loading...