Я не все розповіла: Поклонська прокоментувала своє інтерв'ю з Гордоном

Наталія Поклонська. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

За словами Гордона, інтерв'ю вийшло у співпраці з українськими спецслужбами

Колишній прокурор Криму і депутат Держдуми від "Єдиної Росії" Наталя Поклонська прокоментувала слова українського журналіста Дмитра Гордона стосовно того, що інтерв'ю він робив у співпраці зі спецслужбами. Про це повідомляє "Обзор". 

Так, нещодавно Гордон заявив, що розмова з Поклонською відбулася у співпраці зі Службою безпеки України, а сама розмова буде долучена до кримінальної справи на процесі міжнародного трибуналу в Гаазі.

Водночас російська депутатка запросила журналіста до Криму, де, як вона зазначила, "спокійніше". 

"Реакція Дмитра Гордона на наше інтерв'ю смішна. Я думала, він серйозний журналіст ... Але, виявляється, він всього лише "спецагент" СБУ. Ким тільки не назвешся, щоб вижити в сьогоднішній Україні. Кажу ж, в Криму спокійніше, приїжджайте", - сказала Поклонська.

Новини за темою: Абсолютно не розумію і не сприймаю нападок: Саакашвілі заступився за Гордона після скандального інтерв'ю з Гіркіним

Також експрокурор запевнила, що не все розповіла для того, щоб відправляти цю справу до Гааги.

"З приводу флешки для Гааги ... Не поспішайте - я ще не все розповіла", - додала Наталя Поклонська.

До слова, раніше Гордон заявляв, що його інтерв'ю з Поклонською і з колишнім ватажком НЗФ на Донбасі Ігорем Гіркіним пройшли за сприяння спецслужб України.

Новини за темою: Українська журналістика на цьому закінчилася: Кузьмін про Гордона і його інтерв'ю з Гіркіним

"Ніколи ніхто в Україні не опитував ні Наталію Поклонську, ні Ігоря Гіркіна щодо зради і злочинів, які були скоєні за участю цих людей на території України. Сьогодні флешки з матеріалами цих інтерв'ю знаходяться в Гаазі, і ці показання Наталії Поклонської і Ігоря Гіркіна стануть одними з основних свідків на процесі в Гаазі у справі про анексію Криму і розв'язування кривавої бійні на Донбасі", - зазначив Гордон.

Нагадаємо, відомий український журналіст Дмитро Гордон взяв інтерв'ю у колишнього ватажка незаконних збройних формувань на Донбасі Ігоря Гіркіна, у зв'язку з цим Служба безпеки України проведе перевірку. 

Loading...