Я не планую змінювати жодну людину, яка працює справедливо, - Зеленський про перестановку в Кабміні

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Зеленський наголосив, що на новий Кабмін немає впливу з боку олігархів

Президент України Володимир Зеленський пояснив, що причиною кадрових змін в уряді була відсутність ефективності та результативності деяких працівників. Про це глава держави повідомив у інтерв’ю Bloomberg.
 
Зокрема, президент наголосив, що Кабінет міністрів повинен був відреагувати на відсутність результативної роботи.
 
"Коли ви робите такі глибокі зміни в країні, ви не можете програти. Справа не у ваших особистих рейтингах, не в тому, що вас можуть вигнати з влади, а в тому, що в України, можливо, більше не буде шансу зробити ці зміни", - зазначив Зеленський.
 
Окрім цього, глава держави додав, що українська влада і надалі націлена на виконання реформ, співпрацю з Міжнародним валютним фондом та впровадження земельної реформи.

"Я не планую замінювати жодну людину в країні, яка працює справедливо та ефективно", - заявив президент.
 

Також, Володимир Зеленський підкреслив, що на Кабінет міністрів немає впливу з боку олігархів.

"Вони (олігархи - ред.) володіють 70-80% активів в Україні. Кожен менеджер в Україні працював на когось із них або якимось чином пов’язаний з кимось із них. Адже вони наймають найкращих - ми повинні це розуміти", - додав український глава.
 
Нагадаємо, нещодавно Володимир Зеленський наголосив, що перезавантаження Кабміну не вплине на курс України, а має на меті поліпшення результативності роботи виконавчої влади.
Loading...