Я хочу так підняти планку міста, щоб харків’янам було все одно, хто керує Харковом, – Фельдман

Олександр Фельдман newsone.ua

Кандидат в мери Харкова від "Опозиційної платформи – За життя" Олександр Фельдман заявив, що хоче так підняти планку міста, щоб харків’янам було все одно, хто керує Харковом.

Про це він сказав в ефірі телеканалу ZIK.

Політик зауважив, що радий представляти партію "Опозиційна платформа – За життя" на виборах мера Харкова. За його словами, він потрапив  у сильну родину, яка переживає не тільки за регіон, а й за всю країну.  

"Я потрапив у родину, яка проводить послідовну політику, яка розуміє, куди йти, як йти, навіщо йти, яка не соромиться брати на себе, скажімо так, завищені зобов'язання, розуміючи, що жити нам тут. Діти наші ростуть тут, онуки наші будуть тут, щоб нам не було соромно потім. Тобто ми беремо на себе ті зобов'язання, і зокрема я, як кандидат в мери, беру на себе ті зобов'язання", – заявив Фельдман.

Разом з тим він наголосив, що бере участь у виборах мера Харкова для того, аби "підняти планку міста".

"Я і своїм друзям казав, своїм рідним говорив, що я хочу так підняти планку міста, так підняти планку управління містом, щоб потім харків'янам було все одно, хто мер міста. Функціонер, чиновник повинен виконувати свою роботу. Партія, правильно говорить Віктор Володимирович, це та сила, яка не тільки допомагає, а й контролює. Не можна зробити погано, як член партії, ти підставляєш всю партію. Тобто, це і є моє розуміння сім'ї — за єдиний центр", – прокоментував Фельдман.

Новини за темою: Зникнення Кернеса: Опитування свідчать, що у Фельдмана є всі шанси стати новим мером Харкова, – експерти

Нагадаємо, голова політради партії "Опозиційна платформа — За життя", народний депутат Віктор Медведчук під час візиту до Харкова у вівторок, 20 жовтня, заявив, що партія підтримує Олександра Фельдмана на пост кандидата в мери Харкова.

"Ми робимо все для того, щоб роз'яснити позицію нашої партії щодо того, що ми можемо робити на місцях, що можуть робити наші кандидати. Ми демонструємо професійний високий рівень нашої команди — це і депутати, в даному випадку, коли ми знаходимося в Харкові, Харківської міської ради, і депутати до Харківської обласної ради, і депутати інших рівнів", – сказав політик.