Я хочу посадок, і це буде, - Зеленський про корупціонерів

Традиційна нарада під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо питань боротьби з коронавірусом Фото: Офіс президента

Проте, за його словами, він не може тиснути на правоохоронні органи

Президент Володимир Зеленський заявив, що прагне, щоб усі корупціонери були покарані, але не може тиснути на правоохоронні органи. Про це він розповів у фільмі "Рік президента Зеленського".

"Весна прийде - саджати будемо". Тут треба розібратися нашим громадянам, чого вони хочуть. Тому що частина громадян каже: де посадки? Я, дійсно, цього дуже хочу, і це буде", - сказав Зеленський.

Втім, за його словами, суспільство зараз розділилося на тих, хто вимагає, і тих, хто стверджує, що це не справа президента.

Щойно він починає вимагати від відповідальних структур конкретних результатів, частина громадян вказує на те, що президент не має таких повноважень.

"Чого вони (громадяни – ред.) хочуть більше - посадок чи впливу президента?" - запитує Зеленський.

Новини за темою: Склад уряду буде змінюватися, поки не стане ідеальним, - Зеленський

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський заявив, що попередній генеральний прокурор Руслан Рябошапка був звільнений через низький результат. Так само буде звільнений і нинішній генпрокурор, якщо не покаже результати.

Loading...