Новини » Політика Читать эту новость на русском

Я хочу бути з одеситами: Рабінович очолить обласний список партії "Опозиційна платформа - За життя"

Співголова партії "Опозиційна платформа – За життя" Вадим Рабінович

Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Народний депутат Вадим Рабінович вирішив очолити обласний список партії "Опозиційна платформа – За життя" на місцевих виборах в Одесі. Про це він сказав під час партійної конференції в Одесі.

"Ми повинні перемогти, тому що ми зібрали найкращих людей Одеси та Одеського регіону. Ми це заслужили, бо довго мовчали і дивилися, як поглумилися над нашою країною. Ми з вами бачимо, що зробили з тією державою, яка була дев'ятою у світі за виробничими потужностями, а сьогодні на Південмаші замість космічних кораблів випускають каструлі. Одесу свою ви теж знаєте", - сказав він.

Рабінович зазначив, що "більше терпіти тупість постмайданного періоду, економічну тупість, тупість шароварну ми більше не можемо".

"Ми повинні думати про наших дітей і онуків. Ми зараз висунемо з вами найкращих людей, які є у вас в обласній організації. Ми висунемо сьогодні кандидата в мери Одеси. Ми висунемо кандидата першим і другим в обласних. Але я хочу вам сказати, що, за рішенням Стратегічної ради нашої партії і з волі серця, обласний список організації я буду пропонувати очолити Рабіновичу Вадиму Зіновійовичу. Я хочу бути з одеситами. Я хочу зробити реальний внесок у нашому регіоні. Я більше не буду говорити "у вашому", я буду говорити тільки "в нашому регіоні". Одесо, ми переможемо", - заявив нардеп.