Я йду для того, щоб повернутися, - Рябошапка про свою відставку

Руслан Рябошапка. Фото GettyImages/Global Images Ukraine

Чиновник зазначив, що незалежного прокурора не можна примусити, його можна тільки звільнити

Під час виступу у залі засідань Верховної Ради, коментуючи свою відставку Руслан Рябошапка заявив, що йде для того, щоб повернутися. Онлайн-трансляція позачергового засідання Ради ввів телеканал ZIK.

Він зазначив, що провів реформу прокуратури, яка пройшла з наймасовішим очищенням в історії України. За підсумками атестації були звільнені 729 співробітника, яких Рябошапка вважав негідними працювати в правоохоронних органах. 

Рябошапка заперечує, що якісь справи втрачені, а своє звільнення він пов'язує з тим, що йому мстять за спробу навести порядок в країні.

"Постанова, внесена ініціаторами, побудована на відвертій брехні та маніпуляції. І мене не цікавить думка Бужанського про реформу прокуратури. Для мене найкращою оцінкою і відповіддю цій постанові є лист батька Катерини Гандзюк, у якого нарешті з'явилася надія, що вбивці його дочки будуть покарані. Я не став нічиїм слугою. Я був і є незалежним. А незалежного прокурора не можна примусити, його можна тільки звільнити. Але я йду для того, щоб повернутися ", - зазначив чиновник.

Нагадаємо, 5 березня Верховна Рада висловила недовіру Генпрокурору Рябошапці.

"За" звільнення Генерального прокурора України Руслана Рябошапки проголосували 263 народних депутатів.

Loading...