Взяли на себе координацію процесів на місцях: Дубінський розповів, навіщо Зеленський збирав у себе олігархів

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

Сьогодні доводиться сподіватися на бізнесменів, хоча бізнесмен повинен просто платити податки

Через повний саботаж і повне нерозуміння місцевих еліт, що робити і з ким працювати, довелося шукати бізнесменів, які мають  зв’язки в областях, щоб ці бізнесмени взяли на себе координацію процесів, які насправді мали б координувати голови районних адміністрацій, мажоритарники партії "Слуга народу", співпрацюючи з місцевою владою.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Він зауважив, що влада не змогла за короткий період часу призначити голів ОДА, тобто представників президентської влади на місцях, які могли б стати провідниками політики президента, в тому числі й по штабу протидії коронавірусу. Відтак, зазначає Дубінський, це спричинило у нинішній ситуації повний саботаж і повне нерозуміння місцевих еліт, що робити і з ким працювати.  

Новини за темою: В Україні зафіксовано вже майже дві сотні випадків зараження на COVID-19

"Після цього довелося шукати бізнесменів, які мають зв’язки на горизонтальному рівні в областях, щоб ці бізнесмени взяли на себе координацію процесів, які насправді мали б координувати голови районних адміністрацій, які мали б координувати мажоритарники партії "Слуга народу" на місцях, разом, співпрацюючи з місцевою владою", – зауважив нардеп.

Новини за темою: Головний санітарний лікар розповів, чому людей, які приїхали з-за кордону, не поселили в санаторії МОЗ на обсервацію

Дубінський додав: оскільки відбір цих мажоритарників відбувався по зовсім незрозумілих критеріях, сьогодні, коли країна в біді, прийшлося спиратися на бізнесменів, які на місцях і в яких на місцях активи й співробітники.

"Тому доводиться сподіватися на бізнесменів. Хоча я вважаю, що бізнесмен повинен просто платити податки, а держава має ці податки використовувати для того, щоби підтримувати адекватний рівень соціального захисту на місцях", – акцентував Олександр Дубінський.

Як відомо, 16 березня президент Володимир Зеленський зустрівся з українськими олігархами і великими бізнесменами.

В Офісі президента повідомили, що на нараді Зеленський обговорив питання допомоги з боку великого бізнесу під час проведення заходів щодо протидії поширенню Україною COVID-19.

Loading...