Виведення НЗФ та повернення контролю України над кордоном: Зеленський про мир на Донбасі

Президент України Володимир Зеленський Офіс президента України

Зеленський підкреслив, що протягом року Україна довела своє прагнення до миру

Наступними кроками на шляху врегулювання конфлікту на Донбасі мають стати виведення НЗФ та повернення контролю України над державним кордоном. Про це, виступаючи на загальних дебатах 75-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН, заявив президент Володимир Зеленський, передає пресслужба ОП.

За словами президента, першим кроком до миру на Донбасі став режим всеосяжного припинення вогню, який, попри спроби зриву, дає надію на досягнення стабільної "тиші".

"Наступними кроками на цьому шляху мають стати: виведення незаконних збройних формувань і озброєнь з окупованих територій, повернення контролю над державним кордоном і, врешті-решт, відновлення територіальної цілісності України в межах міжнародно визнаних кордонів", – сказав Зеленський.

Він підкреслив, що протягом року Україна довела своє прагнення до миру.

"Нам вдалося розблокувати діалог, ми відновили зустрічі лідерів країн нормандського формату, досягли суттєвого прогресу у взаємному звільненні утримуваних осіб", – додав Зеленський.

Новини за темою: У Раді ініціювали вихід Фокіна з ТКГ через його заяви про Донбас

Нагадаємо, раніше Володимир Зеленський заявив, що встановити мир на Донбасі неможливо без прямого діалогу з Володимиром Путіним, до того ж ключові кроки повинна зробити Росія.

Loading...