Висунення Риженка й Олійника на вибори не має сенсу, – політичний аналітик

Фото з відкритих джерел

Український політичний аналітик Олександр Кочетков оцінив шанси кандидатів на місцеві вибори від президентської партії "Слуга народу", яких 26 серпня в Дніпрі представив президент Володимир Зеленський.

Експерт вважає, що у кандидата в мери Сергія Риженка і чинного голови облради Святослава Олійника немає практично ніяких шансів.

Таку думку Кочетков висловив під час прямого ефіру на телеканалі "112 Україна".

За словами експерта, президент переоцінює можливості головлікаря лікарні імені Мечникова, адже в першу чергу він медик, а не управлінець. Та й той факт, що Риженко є діючим депутатом від партії Петра Порошенка, веде до розтягування електорату.

"В першу чергу, він лікар. І всі чомусь думають, що він зможе протистояти меру Дніпра Борису Філатову, який, згідно з усіма соціологічними опитуваннями, безумовно перемагає. Навіщо це робиться? Незрозуміло. Замість того, щоб співпрацювати з діючою в місті владою, є якийсь розбрат і розтягування електорату", – заявив політичний аналітик.

Ім'я Святослава Олійника в списку депутатів обласної ради і зовсім суперечливо, вважає Кочетков. Адже соціологічні опитування показують досить невтішні результати - ставленика Коломойського пана Олійника вважають найгіршим кандидатом з найменшим рейтингом довіри.

"Президент Зеленський не один раз наголошував, що у нього є взаємини з олігархом. Але під тиском зовнішніх партнерів він був змушений перекреслити всі надії Коломойського на повернення ПриватБанку. Тому зараз ми бачимо свого роду форму дружньої компенсації з боку Зеленського", – заявив Кочетков.

Пан президент висловив підтримку близьким до Коломойського людям, але по факту, ні Олійник, ні Риженко практично не мають жодних шансів. З політтехнологічного боку - це безглуздо, вважає експерт.