Виступ Зеленського у ВРУ – це ще одна маніпуляція перед виборами, – Кива

Народний депутат Ілля Кива "Опозиційна платформа - За життя"

Парламентар риторично поцікавився, чому гарант не згадав про величезну діру у бюджеті

Виступ президента Володимира Зеленського у ВРУ – це ще одна маніпуляція перед виборами, яка має на меті хоч якось зберегти свою позицію.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа – За життя") Ілля Кива.

Парламентар прокоментував виступ президента України Володимира Зеленського, який сьогодні звернувся у Верховній Раді до народних обранців із щорічним посланням. Ілля Кива зауважив, що риторика гаранта не підкріплена цифрами.

"Чому Зеленський не говорить про те, що сьогоднішня діра в бюджеті не дасть можливість уже в наступному місяці виплачувати пенсії нашим пенсіонерам? Чому Зеленський не говорить про те, що сьогодні ми перебуваємо у такій економічній кризі, що наповнення бюджету дає можливість нам тільки на 30% можливості – ще раз кажу, на 30% можливості виконувати зобов'язання держави перед людьми. Про що я говорю? Всього лише 30% бюджету може закрити наші підприємства, які зупиняються, які банкрутують, які продаються з молотка за ось цією прекрасною приватизацією, а решту грошей Зеленський сподівається отримати новими кредитами МВФ. Тобто що у нас за країна виходить, коли ми живемо і залежимо тільки від можливих грошей, які ми сподіваємося взяти у борг?" – сказав Ілля Кива.

Новини за темою: Щорічне послання президента до народу у ВРУ: Про що саме говорив Зеленський депутатам

Парламентар переконаний, що виступ президента Володимира Зеленського у ВРУ – це ще одна маніпуляція перед виборами, яка має на меті хоч якось зберегти свою позицію.

Нагадаємо, 20 жовтня Володимир Зеленський приїхав до Верховної Ради України, щоб виступити перед парламентарями з традиційною президентською промовою.

Президент говорив про протидію пандемії коронавірусу, зокрема зауважив, що порівняно з країнами Європейського Союзу Україна має один з найнижчих рівнів смертності від COVID-19.

Володимир Зеленський також зазначив, що не потрібно боятися амністії на Донбасі, оскільки вона не буде стосуватися усіх.

Гарант акцентував, що "режим тиші" на Донбасі триває 86-й день поспіль, а це дає надію.

Очільник держави також запевнив, що безвізовому режиму України з Євросоюзом нічого не загрожує.