Вирішувати долю Донбасу без Донбасу - це абсурд, – Марчевський

Артем Марчевський Фото з відкритих джерел

Керівник молодіжного крила ОПЗЖ Артем Марчевський жорстко розкритикував одне з питань, яке піднімуть на всеукраїнському опитуванні, про яке заявив президент. На думку Марчевського, опитування було створено з метою підняти явку на виборах і ніякої юридичної сили не має. Про це він заявив в ефірі телеканалу "Zik".

"Питання, які виносяться на цей так званий референдум - це окрема історія. Питання вільної економічної зони на Донбасі, хочу нагадати, буде обговорюватися без самого Донбасу, тому що на Донбасі місцеві вибори скасували. Люди, які проживають на цій території, про яких, власне, і йде це опитування не зможуть проголосувати. Виходить, що вся інша країна буде вирішувати долю Донбасу без самого Донбасу. Яка легітимність цього заходу? Чиїм коштом це фінансується? Очевидно, що всі ці ходи - спроба влади підняти явку", - заявив Марчевський.

Створення вільної економічної зони на Донбасі - одне з п'яти питань, яке президент Володимир Зеленський пропонує винести на всенародне опитування, але на думку Марчевського, всі ці питання повинні звучати інакше.

"Ось у нас президент хоче дізнатися ставлення українців до канабісу. Може бути варто дізнатися, чи не хочуть українці підвищити пенсію і мінімалку? Чому вони не запитають в українців, чи хочемо ми провести дострокові вибори до Верховної Ради? Напевно, тому що відповідь очевидна. Я бачив опитування, де 78% респондентів хочуть розпуску парламенту. Чому цього питання немає в опитувальнику? Я вважаю, що набагато більш важливе питання - це вода в Крим, де живуть наші громадяни. Чому закриваються КПВВ? Чи хочуть українці такого знущання над своїми ж громадянами?" - додав Марчевський.

Нагадаємо, опитування українців планується провести одночасно з місцевими виборами 25 жовтня.

Loading...