Вину за неголосування "слуг народу" намагаються перекласти на Разумкова, – Дубінський

Олександр Дубінський Фото - скріншот

Нардеп розкритикував якість управління фракцією "Слуга народу"

Вину за те, що фракція "Слуга народу" не голосує за певні законопроєкти, намагаються перекинути на голову Верховної Ради Дмитра Разумкова.

Про це під час ексклюзивного інтерв’ю в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

Олександр Дубінський, оцінюючи якість управління фракцією "Слуга народу" у Верховній Раді, вказав приклад голосування за законопроєкт про гральний бізнес. Він зазначив, що важливий законопроєкт, на якому наголошував президент, був узгоджений, усіма підписаний тощо, проте під час голосування 45 "слуг народу" не підтримали цей пріоритетний президентський проєкт закону.

"Я при цьому перебуваю у залі, дивлюсь на цю історію, а ніхто і не цікавиться, чи є у нас сьогодні голоси за цей законопроєкт, чи є достатня кількість депутатів у залі, чи готові вони, умовно, прийти з їдальні чи з туалету чи повернутися, прибігти до свого робочого місця. Усім байдуже. Це якість управління фракцією", – заявив нардеп.

Новини за темою: Дубінський радить позбутися зі "Слуги народу" тих, хто інтелектуально не дотягує до рівня нардепа

Олександр Дубінський продовжив, що у цій ситуації його вражає те, що вину за те, що фракція "Слуга народу" не голосує за певні законопроєкти, намагаються перекинути на голову Верховної Ради Дмитра Разумкова.

"У тому числі і наш голова фракції є одним з тих, хто максимально зацікавлений", – зазначив Олександр Дубінський.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підтвердив, що в його команді є конфлікти, які заважають працювати.

Loading...