Вимагати необхідно пройти тест на IQ і скласти мандат народного депутата, - Марчевський про вислів Третьякової

Голова комітету Верховної Ради з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова Верховна Рада
Керівник Молодіжного крила "Опозиційної платформи - За життя" Артем Марчевський заявив, що нардепу Галині Третьяковій необхідно пройти тест на IQ і скласти мандат народного депутата. Про це він написав у Facebook.
 
"Сьогодні якась Галина Третьякова - істота, яка випадково стала народним депутатом від "Слуги народу", публічно висловилась.
 
Висловилося на тему того, що малозабезпечені верстви населення дають неякісне потомство. Більш того, істота запропонувала стерилізувати малозабезпечених.
 
В різних телеграм-каналах відразу з'явилася інформація про те, що президент зажадав від неї скласти повноваження голови комітету з питань соціальної політики та права ветеранів.
 
Вважаю, цього недостатньо. Вимагати необхідно пройти тест на айкью та скласти мандат народного депутата.
 
Вибачення і розповіді про те, що вона щось інше мала на увазі можна відразу засовувати в одне місце. Я спеціально кілька разів переглянув ролик. Саме це вона і мала на увазі.
 
Від імені нашої організації - молодіжного крила ОПЗЖ, будемо домагатися відставки. Закликаю всіх, у кого є інформація про протиправну діяльність цього персонажа писати безпосередньо мені", - заявив Марчевський.
 
 
Нагадаємо, народний депутат фракції "Слуга народу", голова комітету соціальної політики та захисту прав ветеранів Верховної Ради Галина Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти низької якості, і завела мову про стерилізації громадян без працевлаштування.