Вимагаємо негайно опечатати біолабораторії США в Україні, - "Опозиційна платформа - За життя"

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя" вимагає негайно опечатати біолабораторії США в Україні. Про це йдеться в заяві партії, оприлюдненій на сайті політсили.

Наводимо її текст дослівно:

Діяльність американських біологічних лабораторій в Україні, яка здійснювалася безконтрольно і непрозоро для українського суспільства, викликала хвилю справедливого обурення.

В українців, як і жителів країн Європи, які можуть виявитися заручниками біологічних експериментів, у тому числі і над людьми, особливу тривогу викликають неодноразово зафіксовані спалахи важких захворювань як раз в тих місцях, де діяли біолабораторії США.

Мова йде про геморагічну пневмонію, холеру та низку інших вкрай заразних захворювань, збудники деяких з них точно не встановлені досі.

Пандемія коронавірусу, як ніколи гостро поставила питання про біологічний захист українського народу і нашої держави. Очевидно, що в такій ситуації влада не повинна бути просто статистом, що фіксує кількість хворих та померлих, вона зобов'язана прийняти рішучі заходи.

І починати треба з детальної оцінки тих біологічних загроз, які вже існують в Україні, чесного і відкритого звіту перед суспільством, розробки заходів безпеки.

Біологічні лабораторії США в Україні мають бути негайно перевірені, всі біологічні препарати і записи – опечатані. А працівникам лабораторій необхідно невідкладно створити комфортні умови для обсервації.

Карантин, в умовах якого перебувають громадяни України, робить ці заходи ефективними саме зараз. "Опозиційна платформа – За життя" вимагає, щоб влада негайно вжила заходи, спрямовані на забезпечення безпеки громадян України.