Виходжу зі "Слуги народу" - всі округи в Київській області продані, - нардеп Галушко

Микола Галушко виходить зі "Слуги народу" Фото з відкритих джерел

Володимир Зеленський призначив Галушка довіреною особою в окрузі №97 - Бровари

Народний депутат від партії "Слуга народу" Микола Галушко заявив, що покидає політсилу і додав, що йшов на вибори президента з Володимиром Зеленським з метою змінити політичну систему в Україні. Про це він сказав у відеозверненні, яке опублікував у своєму Facebook.

Як відомо, під час президентських виборів у 2019 році Володимир Зеленський призначив Галушка довіреною особою в окрузі №97 - Бровари в Київській області, пізніше на виборах до Верховної Ради України він був обраний на цьому ж окрузі.

"Весь цей шлях пройшла зі мною і команда однодумців, які працювали за ідею, за зміну політичної системи, за зміну ставлення влади до людей. Минуло вже майже два роки, але, на жаль, майже нічого не змінилося. Скажу більше. На вибори до Верховної Ради я йшов від громади лівобережжя Київської області. Зовсім недавно при зміні поділу районів виключно з політичним підходом, кулуарно-політична гра керівництва партії "Слуга народу" ледь не знищила мій рідний Броварський район. Нам було нелегко, але ми його відстояли. А зараз, на місцевих виборах, всі місця в списках політичної партії "Слуга народу" були продані", - підкреслив він.

Галушко також зазначив, що всі обіцянки про боротьбу з корупцією та елітами на місцях - просто слова.

"У таких політичних виборах ні я, ні моя команда брати участь не будемо. Тому я, Галушко Микола, офіційно заявляю про вихід з партії "Слуга народу", — заявив депутат.

Новини за темою: Мінус один в монобільшості: Чому нардепи виключили Гео Лероса із фракції "Слуга народу"

Нагадаємо, 17 вересня перший віцеспікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук оголосив про виключення з фракції "Слуга народу" народного депутата Олександра Юрченка.

Раніше Національне антикорупційне бюро опублікувало матеріали щодо передачі частини хабара народному депутату Олександру Юрченку з фракції "Слуга народу", а також закликало генерального прокурора підписати підозру нардепу.

Через кілька днів Генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала клопотання про утримання під вартою народного депутата "Слуги народу" Олександра Юрченка, якого підозрюють в отриманні хабара.

Loading...