"Виграє той, хто платить більше": Журналістка назвала найбільші "статті" видатків кандидатів на місцевих виборах

Світлана Крюкова Скріншот відео

Партії, які намагаються виграти, на 100 платять 200, каже Світлана Крюкова

Напередодні місцевих виборів політики найбільше коштів витрачають на фінансування членів комісій, які займаються реєстрацією та в подальшому – підрахунком голосів.

Про це в ефірі ток-шоу "Ми всі – українці" на телеканалі ZIK заявила журналістка Світлана Крюкова.

"З моєї точки зору, сьогодні найбільш корумпованою є тема, умовно, на що витрачають спонсори, на що витрачають політики основні гроші. Це, як не дивно, на фінансування членів всіляких комісій, які займаються реєстрацією та в подальшому – підрахунком голосів. Будь-яка системна велика партія, яка робить заявку на вибори, це партія, у якої, насамперед, є бюджет на фінансування цих людей. Вони всі отримують зарплату. За що? За те, щоб не реєструвати кандидатів, знаходити якісь помилки під час подачі документів і в подальшому занижуються результати голосування під час підрахунку: викидати бюлетені, не помічати їх, помічати їх, псувати їх тощо", – сказала Світлана Крюкова.

Новини за темою: ЦВК зареєструвала 127 офіційних спостерігачів на місцевих виборах від іноземних держав та міжнародних організацій

Гостя ток-шоу продовжила: "І друга тема, найбільш корумпована, яку зараз я спостерігаю, буквально сьогодні ми робили розслідування, коли вас не зареєстрували як мера, як кандидата. Ви маєте єдину можливість відстояти свої права - це подати в суд. Так я вам хочу сказати - судді зараз дуже добре заробляють! Величезна кількість судових рішень, причому вони ухвалюють рішення блискавично, залежно від того, хто заносить. Партії, які намагаються виграти, вони, знаєте, як діють? На 100 платять 200. Виграє той, хто платить більше".

Нагадаємо, раніше Світлана Крюкова заявляла, що партія влади до місцевих виборів активно застосовує технологію зі створення "клонів" кандидатів, яка дозволяє вкрасти у великих гравців перемогу у першому турі.

На її думку, "слуги народу" вже змирилися з поразкою і на місцевих виборах гратимуть в імітацію.

Loading...