Видатки на органи влади зросли безпрецедентно, такого не було з 2014-го! – Кізін про держбюджет-2021

Сидір Кізін Скріншот відео

У пріоритетах опинилися ті галузі, де можна "заробити", зауважив політик

За результатами року перебування на посаді президента України Володимира Зеленського видатки на центральні органи влади зросли безпрецедентно.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі ZIK заявив український адвокат і політик, член ВО "Свобода" Сидір Кізін.

Гість студії звернув увагу на те, що, згідно з проєктом державного бюджету на наступний рік, видатки на Офіс президента, ВРУ та Кабмін суттєво збільшуються.

"Плюс 300 мільйонів, якщо не помиляюся, на Офіс президента, плюс кілька сотень мільйонів гривень – на Верховну Раду і близько 3 мільярдів гривень – на Кабінет міністрів. Тобто все, що у минулому році нам обіцяв президент, що уріже видатки, скоротить апарат, все зроблено – тільки навпаки. За результатами року президента Зеленського безпрецедентно зросли видатки на центральні органи влади, а саме на Офіс президента. Такого не було з 2014 року. Перевершив усіх!" – заявив Сидір Кізін.

Новини за темою: МВФ не бачить необґрунтованих цифр у проєкті держбюджету-2021, – міністр фінансів

Гість студії зауважив, що у той же час скорочують видатки на фінансування культури та освіти. Натомість, каже Сидір Кізін, у пріоритетах ті галузі, де можна "заробити", як-от будівництво доріг – туди кинули кошти не лише з державного бюджету, а й із "антикоронавірусного" фонду.

Нагадаємо, 18 вересня міністр фінансів України Сергій Марченко під час засідання парламенту представив нардепам проєкт державного бюджету на 2021 рік. З його слів, документ можна назвати "Бюджет можливостей для подальшого розвитку".

Раніше голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявляв, що, якби первинний документ бюджету на 2021 рік був би частково або повністю обговорений з народними депутатами, його проходження у стінах парламенту було б легше.

Loading...