Вибух у Бейруті: Мосійчук заявив про необхідність ревізії складів з небезпечними речовинами в Україні

Ігор Мосійчук

Така інспекція необхідна, щоб запобігти трагедії, каже політик

Після вибухів у столиці Лівану Бейруті український уряд мав ухвалити термінове рішення про ревізію складів із небезпечними речовинами.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України VIII скликання Ігор Мосійчук.

Політик, коментуючи трагічні події у Лівані, зауважив: "Я очікував, що ще вчора уряд на засіданні виділить певні кошти для проведення ревізії і проведення інспектування усіх об’єктів, на яких зберігаються сільськогосподарська хімія, вибухівка, паливно-мастильні матеріали, для того, щоб унеможливити трагедію, подібну до трагедії у Лівані. Це перш за все те, що мав би зробити український уряд. Цього чомусь не відбулося".

Новини за темою: Вибух у Бейруті: До посольства Лівану у Києві люди несуть квіти і лампадки

Ігор Мосійчук наголосив, що має почати роботу урядова комісія, яка має дати оцінку тому, що відбулося у Бейруті з точки зору можливих втрат чи здобутків українських виробників на зовнішньоекономічному ринку Лівану.

Нагадаємо, 4 серпня у порту Бейрута, столиці Лівану, протягом 15 хвилин прогриміли два потужні вибухи. Спочатку повідомляли, що загинуло щонайменше 100 осіб, ще 4 тисячі постраждали. Станом на вечір 5 серпня кількість постраждалих внаслідок вибуху у Бейруті перевищила 5 тисяч осіб

За даними Вищої Ради оборони Лівану, вибух у порту Бейрута стався через 2750 тонн нітрату амонію (аміачної селітри) із судна російського бізнесмена. Зауважимо, перед цим ЗМІ повідомляли, що вибух стався під час зварювальних робіт.  Вища Рада оборони Лівану оголосила столицю країни Бейрут районом стихійного лиха.

Loading...