Вибори у червоній зоні: На одній із дільниць Полтави відсутня розмітка для дотримання дистанції

Телеканал ZIK

Полтава перебуває у червоній зоні, тому тут дуже важливо дотримуватися усіх правил карантину

На одній із виборчих дільниць Шевченківського району Полтави відсутня розмітка для дотримання соціальної дистанції, а кабінки для голосування повністю не закриті.  

Про це в ефірі марафону "Місцеві вибори в Україні" на телеканалі ZIK розповіла кореспондентка Алла Жизневська, яка перебуває у Полтаві.

Зі слів журналістки, виборча дільниця, де вона перебуває, відкрилася вчасно, без порушень. Люди, які прийшли взяти участь у голосуванні, очікують на вулиці та дотримуються соціальної дистанції.

Натомість розмітки для дотримання дистанції біля входу до приміщення голосування на цій виборчій дільниці немає.

"Саме Полтава знаходиться у червоній зоні, тому тут дуже важливо піклуватися одне про одного, всі суб’єкти голосування повинні дотримуватися правил…Перше, що мені кидається в очі, – кабінки для голосування не відокремлені тканиною. Не знаю, чи йдеться тут про таємницю голосування…Не бачу тут і соціальної розмітки, щоб люди дотримувались дистанції. Люди очікують неподалік кабінки, ми не бачимо жодних скупчень. І біля столу у нас по одній людині. Знаємо, що допустимо – до трьох людей", – розповіла Алла Жизневська.

Окрім цього вона додала, що на виборчій дільниці, де вона перебуває, не відокремлені входи та виходи, усі виборці користуються одним коридором, в тому числі, і ті, хто мають ознаки ГРВІ.

Проте для таких людей, як передбачено новим виборчим законодавством, наявна окрема кабінка для голосування.

Новини за темою: Місцеві вибори - 2020: Скільки бюлетенів отримають громадяни для голосування та як в них не заплутатися

Нагадаємо, в Україні сьогодні, 25 жовтня, проходять місцеві вибори. Виборчі дільниці розпочинають свою роботу з 8:00 і прийматимуть громадян до 20:00. 

Крім облрад, українці вперше обиратимуть депутатів до рад усіх рівнів від громад - депутатів сільських, селищних, міських рад, а також сільських, селищних, міських голів. Перші вибори пройдуть і в 119 райрадах.

Інструкцію про те, як проголосувати і не помилитися, читайте ТУТ. Які повноваження отримає новообрана влада - ТУТ. Ну а про те, чому це дуже і дуже важливо, - ТУТ.

Також телеканал ZIK вестиме онлайн-трансляцію голосування. За всіма важливими новинами з регіонів і столиці можна стежити просто ТУТ.

Loading...