"Опозиційна платформа - За життя" є лідером виборчого процесу в Миколаєві і області, влада зазнає поразки, - Загородній

Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Із 917 виборчих дільниць на Миколаївщині 266 здали протоколи до ТВК, 118 стоять в чергах, щоб здати протоколи, а на 533 виборчих дільницях ще триває робота з підрахунку голосів виборців. 

Про це в ефірі телеканалу ZIK розповів народний депутат України від партії "Опозиційна платформа – За життя" Юрій Загородній.

Зі слів народного депутата, процес підрахунку голосів по місту Миколаєву відбувається набагато швидше, аніж по області.

"Я можу сказати наступні цифри: з 917 виборчих дільниць на Миколаївщині 266 дільниць міста і області здали протоколи до територіальної виборчої комісії, ще зі 118 виборчих дільниць представники дільничних комісій стоять в чергах на ТВК, щоб здати протоколи, а з 533 виборчих дільниць ще протоколи не виходили, там ще йде робота по підрахунку голосів виборців. Ось така ситуація сьогодні на Миколаївщині", – зауважив Загородній.

Новини за темою: Почався підрахунок голосів, попереду – важкий, довгий та напружений етап, – голова ЦВК

Окрім цього він додав, що, як свідчать результати екзит-полів, партія "Опозиційна платформа – За життя" є лідером виборчого процесу в Миколаєві.  

"Як показав екзит-пол, "Опозиційна платформа – За життя" є лідером виборчого процесу міста Миколаєва. Обнадійливими є цифри по виборах в Миколаївську обласну раду, але я цифру поки що не хочу говорити, враховуючи те, що з 533 дільниць протоколи ще не здали, але ці цифри – і в місто, і в область – говорять про те, що на Миколаївщині влада отримала поразку. Про це можна вже відверто говорити. А кінцеві результати, думаю, що в найближчі дні ми точно будемо знати", – прокоментував Загородній.

Нагадаємо, вчора, 25 жовтня, в Україні відбулися місцеві вибори.

У Національній поліції повідомили, що в Києві та двох областях України правоохоронці зафіксували так звану карусель — метод фальсифікації виборів.

Крім цього, на Одещині було затримано громадянина Росії, підозрюваного у "каруселі" виборців у цій області. За даними поліції, учасники злочину отримали по 400 гривень.