Виборці керуватимуться прагматизмом і зрозумілими категоріями, – Решмеділова про поїздку "слуг народу" на Донбас

Політологиня Олександра Решмеділова. Фото: Aleksandra Reshmedilova/Facebook

Під час виборів люди не керуватимуться інтуїтивними категоріями і симпатіями, переконана політолог

Попри спроби політичних сил і проєктів напередодні місцевих виборів залучити якомога ширше коло виборців, люди керуватимуться прагматичними міркуваннями і зрозумілими категоріями – хто їм допоміг, хто протягнув руку у складний час.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявила політолог, аналітик Фонду громадської дипломатії Олександра Решмеділова.

Експерт, коментуючи поїздку парламентарів від монобільшості на Донбас, зауважила, що, попри спроби політичних сил залучити якнайбільше виборців, ті керуватимуться прагматичними міркуваннями.

"Зрозуміло, що всі політичні сили і проєкти використовують свої сильні сторони і будуть намагатися залучати якомога ширше коло виборців, але так само ми добре розуміємо, що виборець не просто обирає якимись інтуїтивними категоріями і симпатіями, він буде – прагматизмом, категоріями, які зрозумілі, – хто допоміг, хто протягнув руку безпосередньо у важкі часи. Якщо ми говоримо про Донбас загалом, то дуже важливе і серйозне питання… Важкі часи пов’язані не тільки з військовими діями, а й питанням пожеж, коли люди опинилися на межі виживання і з розрахунком на допомогу держави. Це і питання переходу безпосередньо через КПВВ", – сказала Олександра Решмеділова та додала, що ідеться і про питання щодо створення робочих місць.

Новини за темою: Разумков розповів, чи планує "Слуга народу" співпрацювати з іншими партіями після місцевих виборів

Експерт резюмувала, що з усіх згаданих питань громадяни роблять висновки, хто і який сервіс отримує.

Нагадаємо, раніше лідер парламентської фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що монобільшість планує провести виїзне засідання на Донбасі "у нульовій зоні".

Як повідомляли, народна депутатка України від партії "Слуга народу" Ірина Верещук запевнила, що парламентарі від монобільшості поїдуть на Донбас за власний кошт, – держава не зазнає видатків на їхнє пересування, харчування, проживання тощо.

Loading...