live

"Ви брешете!": Між Оленою Лукаш та Ігорем Луценко виникла палка суперечка щодо загиблих на Майдані

Телеканал ZIK

Колишня міністерка юстиції України Олена Лукаш і екснардеп Ігор Луценко посперечалися щодо подій та кількості загиблих на Майдані у лютому 2014 року.

Суперечка виникла в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK

Зокрема, Ігор Луценко зауважив, що першими на Майдані загинули 12 осіб - майданівці, які брали участь в мирній ході у Маріїнський парк, а вже після цього почалася "кривава каша". "Але до того була спланована атака Беркуту і "тітушок" на мирних протестувальників в Маріїнському парку", - наголосив він.

Олена Лукаш запитала, де є про це свідчення та попросила назвати політика прізвища тих загиблих, проте не отримала чіткої відповіді.  

У продовженні суперечки Луценко погодився, що в списку Героїв Небесної Сотні справді є люди, які не мали ніякого відношення до Майдану. "Так, ви зараз кажете, що частина прізвищ в Небесній Сотні абсолютно не має стосунку до Майдану. Я абсолютно з цим погоджуюся…Але от не більша частина…Там близько 15-20 чоловік не мають дійсно безпосереднього стосунку до Майдану", – сказав він.   

Олена Лукаш знову заперечила: "Ви брешете! Це дослідження писали не ви. Ви брешете зараз. Ви хочете по розслідуванню – 25 людей! У мене є прізвища Героїв України посмертно…я дослідила кожного Героя України посмертно…кожного члена Героїв Небесної Сотні". 

Нагадаємо, блогер Анатолій Шарій в ефірі телеканалу ZIK розповів, що підозрюваному у справі про розстріли правоохоронців на Майдані в 2014 році Дмитру Липовому після допиту дали можливість спокійно виїхати за кордон.

Раніше "Опозиційна платформа - За життя" заявила, що поранення і загибель правоохоронців на Майдані в 2014 році повинні бути розслідувані.

Народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Ілля Кива має намір представити на розгляд парламенту законопроєкт і проєкт постанови, які дозволять припинити гоніння правоохоронців, загиблих і постраждалих під час Майдану.

Loading...