Втратили "Голос": У Дніпрі від політсили в виборчкоми завели "ставлеників" олігарха

Фото з відкритих джерел

Партійний осередок "Голосу" в Дніпрі, викуплений "авторитетним" бізнесменом Петровським, відзначився черговим скандалом. Перед самим фіналом подачі своїх представників у виборчі комісії "голосята" зробили майже повну ротацію, тим самим ледь не зірвавши і без того напружену роботу виборчкомів у Дніпрі та регіоні. Про це повідомляє "Дніпро.Головне".

Нагадаємо, що за законом парламентські партії (серед інших і "Голос") можуть направити в кожну виборчу комісію по два своїх члена, і ще одного — в рамках жеребкування. При цьому Дніпровський "Голос" перед самим завершенням процесу несподівано провів повну заміну своїх представників у виборчкомах, ускладнивши і без того напружений процес підготовки до виборів.

У підсумку з 500 можливих членів комісій місцевий "Голос" делегував ледь 40, при цьому втративши квоти в п'ятистах виборчих комісіях.

До того ж, за даними поінформованих джерел, в міський і районні виборчкоми від "Голосу" продовжують заводитися люди олігарха Коломойського замість порядних представників партії.

Раніше дніпровська організація партії "Голос" вже опинилася в центрі скандалу: стало відомо, що місцевий осередок повністю викупив "авторитетний" бізнесмен Петровський, який відразу використовував "Голос", щоб завести в міськвиборчком своїх ставлеників — відомих махінаторів. Крім того, журналісти виявили в списках "Голосу" людей Коломойського: так, в міськраду балотується головред телеканалу, що належить олігарху.

При цьому ставленик Петровського Володимир Юрченко (колишній заступник губернатора з юридичного напрямку) настільки погано організував роботу, що політсила навіть не змогла коректно оформити і подати документи у виборчу комісію для реєстрації на вибори з першого разу, і їй відмовляли в реєстрації.

Як повідомляють спостерігачі, маніпуляції місцевої парторганізації "Голосу" відомі Київському керівництву партії в особі Кіри Рудик і ймовірно проводяться з її негласного схвалення. Експерти впевнені, що таким чином Коломойський і Петровський намагаються забезпечити контроль над комісіями і отримання потрібного результату на виборах для тих політпроєктів, які вони вже викупили — "Слуга народу" і "За Майбутнє".

Таким чином, бренд "антикорупційної" партії музиканта Вакарчука в Дніпрі абсолютно цинічно і безпардонно використовують у своїх інтересах олігарх Коломойський і "авторитетний" бізнесмен Петровський — при повній угоді столичного керівництва політсили в особі Кіри Рудик і Святослава Вакарчука.Loading...