Всі порохоботи "вішаються" через подвійну реальність, яку збудував Порошенко, - Крюкова про "плівки Деркача"

Світлана Крюкова Скріншот відео

Українці побачать ще не одні "плівки Порошенка"

Сьогодні всі "порохоботи" "вішаються" через подвійну реальність, яку п’ятий президент України Петро Порошенко вибудував в Україні.

Про це в ефірі ток-шоу "15" на телеканалі  ZIK  заявила журналістка Світлана Крюкова.

Коментуючи оприлюднені Андрієм Деркачем так звані "плівки Порошенка", де п’ятий президент України привітав Путіна з 1 Травня та обмінювався жартами з президентом РФ, Світлана Крюкова зазначила: ймовірно, українці побачать ще не одні плівки щодо Петра Порошенка, адже Путін і Байден – не ключові політики, з якими спілкувався Порошенко на посаді президента.  

"Є Макрон, є Меркель, є багато інших людей, з якими цікава манера спілкування. Люди вивчають все – від насмішок до фарисейства, що найголовніше, за що зараз критикують Порошенка і через що вішаються "порохоботи" – через подвійну реальність, яку Петро Олексійович вибудовував і в державній, і в політичній своїй активності", – сказала Світлана Крюкова.

Новини за темою: Це свідчить про те, що Порошенко тільки ззовні націоналіст: Екснардеп Бондарчук про нові "плівки Деркача"

Про подвійну реальність Порошенка, додала журналістка, свідчить і той факт, що у 2014-му році адміністрація президента Петра Порошенка зв’язувалася з редакторами телеканалів та сайтів з проханням видалити фото, де Порошенко тисне руку Путіну під час зустрічі у Мінську.

"Вони намагалися зачистити інформаційне поле, бо аудиторія Порошенка дуже погано сприйняла це рукостискання. Тому ця плівка – це продовження цілого ланцюжка подій про які ми ще не знаємо, які говорять про те, що дипломатія завжди відрізняється від вітринної політики. Тобто вони зовсім не вороги", – прокоментувала Крюкова.

Як повідомляли, нардеп Андрій Деркач у четвер, 9 липня, оприлюднив нові записи розмов експрезидента Петра Порошенка. На одній з них - розмова Порошенка з президентом РФ Володимиром Путіним від 30 квітня 2015 року.

Як зазначається, це досить миле спілкування двох президентів. Вони говорили про миротворців, про економічні проблеми Донбасу.

Порошенко дав рекомендації, як оптимізувати роботу Тристоронньої контактної групи в Мінську. Путін сказав, що передасть ці рекомендації Лаврову.

Порошенко привітав Путіна з 1 Травня. Обидва сміються, обмінюються жартами. Путін сказав, що буде вручати медалі "Героїв Праці". Порошенко сказав, що буде нагороджувати ветеранів з 70-річчям Перемоги.

Путін співчутливо цікавиться, як ситуація всередині України. Порошенко каже - вже налагоджується. В кінці дуже тепло попрощалися.Loading...