Всеукраїнська молодіжна громадська організація СКМ звернулася до президента Зеленського з проханням відповісти на лист Віктора Медведчука

Голова політради партії "Опозиційна платформа – За життя", народний депутат Віктор Медведчук Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Всеукраїнська молодіжна громадська організація СКМ звернулася до президента Володимира Зеленського з проханням відповісти на лист голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука. Відповідне звернення опинилося в розпорядженні ІА ZIK.

Наводимо його текст дослівно:

Президенту України, Зеленському В. О.

Шановний Володимире Олександровичу!

Наша всеукраїнська молодіжна громадська організація, з 1994 року займається розвитком української молоді. За цей час були різни часи для молодіжного руху та України зокрема. Але сучасний стан справ в нашій державі викликає обурення. Виникає питання: чому за рік, Вашого президенства, стало гірше в державній молодіжній політиці, чому досі нема миру в Україні, чому погіршився матеріальний стан українців та інше. У Вашій Зе команді взагалі знають, що треба робити?

ЧОМУ НЕМАЄ ДІАЛОГУ ТА КОНСТРУКТИВУ?!

Зауважимо, що з понад 11,5 млн української молоді (14-35 років), за даними екзит-полів, близько 80% тих, хто голосували, підтримали кандидатуру Володимира Зеленського на президентських виборах, відповідно ці мільйони української молоді мають особливі очікування саме від чинного Президента України і людей, яких уособлюють із його командою.

Перемога у 2019р. нової політичної хвилі показала, що радикальне омолодження політичної еліти — це не лише новий "віковий стандарт", а й прихід нової політичної стилістики, поява у владі людей, які сформувались, по-перше, в незалежній та суверенній Україні, і, по-друге, їхнє дорослішання пройшло у часи появи і утвердження цифрової економіки, цифрових технологій в управлінні, цифрового середовища існування. Це все є чітким свідченням перемоги молодої енергії, нового ставлення до життя.

Усім відомий лист пана Медведчука, опозиційного політика, підняв головні питання, які постійно задають українці та особливо молодь.

Питання миру, якого немає. Ми знаємо, що Ви щиро бажаєте миру. Ми також сподіваємось, що Ви особисто намагаєтеся зупинити протистояння на Сході України. Однак, ми не розуміємо, чому до цього часу немає прогресу у досягненні миру.

Також актуальним є питання тарифів. Ви в передвиборчій кампанії анонсували "кінець епохи бідності". Дайте відповідь суспільству і нам, яким чином Ви боретеся з тими, хто грабує країну? І коли ця епоха бідності закінчиться?

Питання насильницької українізації також актуальне. Пора визнати, що безліч людей в цій країні говорять російською мовою. Українці – вільнолюбна нація, ми вибороли право розмовляти тою мовою, яка нам зручна і немає сенсу змушувати нас розмовляти мовою, яку вимагає політична кон'юнктура.

Ми просимо Вас дати публічні відповіді на питання. В Україні склалася хибна практика – зневажати пересічних громадян та вважати себе непідзвітними решті населення країни. Але за Вас ми голосували саме тому, що сподівалися на зміни. І ми поки сподіваємось, що ви нас почуєте.

З повагою,

Голова СКМ Олександр ПОТЬОМКІН

Фото з відкритих джерел