Вручення підозри Порошенку: Біля ДБР нацгвардійці посилюють заходи безпеки

Телеканал ZIK

У п'ятницю, 13 березня, Державне бюро розслідувань викликало п'ятого президента України Петра Порошенка на черговий допит

"Групи підтримки Порошенка" біля ДБР немає, там перебуває лише декілька телеканалів. Нацгвардійці біля ДБР посилюють заходи безпеки.

Про це під час включення в ефірі марафону "Політичні аферисти. Хто вони?" на телеканалі ZIK розповіла кореспондентка Алла Жизневська.

За словами журналістки, офіційна інформація, коли п’ятий президент України Петро Порошенко з’явиться на допит в ДБР, не відома. Однак, за попередніми даними, Порошенко прийде до ДБР об 11 годині.

"Але от нумерологія і відставка Генпрокурора грають не на руку Порошенкові. Тому п’ятниця 13-го може виявитися таким нещасливим числом не тільки через те, що сьогодні очікують Петра Порошенка на допит, але, як ми знаємо за неперевіреною інформацією, сьогодні слідчий планував вручити йому підозру і вимагав би арештувати Порошенка", – повідомила журналістка ZIKу, яка перебуває біля ДБР.

Також вона додала, що "групи підтримки Порошенка" біля ДБР немає, там перебуває лише декілька телеканалів.

"Але під’їхали машини, посилюють заходи безпеки, нацгвардійці тут будуть чергувати", – додала Алла Жизневська.

Нагадаємо, у п'ятницю, 13 березня Державне бюро розслідувань викликало п'ятого президента України Петра Порошенка на черговий допит, де, за інформацією ЗМІ, вимагатиме арешту колишнього глави держави.

Однак 12 березня адвокати Порошенка повідомили, що він  не з’явиться на допит в Державне бюро розслідувань.

Loading...