ВРУ перенесла проведення сесії Парламентської асамблеї НАТО у Києві

Фото з відкритих джерел

Раніше весняну сесію планували провести з 22 по 25 травня

У вівторок, 2 червня, Верховна Рада України перенесла проведення сесії Парламентської асамблеї НАТО в Києві: постанову "Про внесення змін до Постанови Верховної Ради України "Про проведення у 2020 році весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору" (№3529) підтримав 321 депутат. Про це повідомляє "Укрінформ"

Як зазначається, раніше весняну сесію планували провести з 22 по 25 травня. Однак, у зв'язку з карантином через пандемію коронавірусу виникла потреба у перенесенні Весняної сесії на пізніший період.

"Перенести проведення весняної сесії Парламентської асамблеї Організації Північноатлантичного договору, запланованої з 22 по 25 травня 2020 року в м. Києві, на дату, яка буде додатково узгоджена між Верховною Радою України та Парламентською асамблеєю Організації Північноатлантичного договору", - йдеться у тексті документу.

Так, згідно з постановою, Організаційний комітет повинен затвердити план заходів з підготовки і проведення сесії Парламентської асамблеї НАТО в Україні у двотижневий строк після узгодження остаточної дати проведення заходу.

Новини за темою: Головне із засідання Генасамблеї ООН: Як вісім країн стали на захист суверенітету України

Крім цього, уряд у двотижневий строк з дня узгодження остаточної дати проведення заходу має визначитися щодо участі посадових осіб відповідних міністерств та інших центральних органів виконавчої влади у підготовці і проведенні зазначеної сесії Парламентської асамблеї НАТО та забезпечити своєчасне фінансування передбачених у кошторисі Верховної Ради видатків на її проведення у відповідному бюджетному році.

Нагадаємо, нещодавно учасники 73-ї щорічної зустрічі Всесвітньої асамблеї охорони здоров'я підтримали резолюцію, в якій йдеться про необхідність перевірити, які заходи прийняли різні країни світу для боротьби з пандемією коронавірусу COVID-19. 

Loading...