ВРУ без Разумкова та Стефанчука: Стало відомо, хто буде вести засідання парламенту

Спікер ВРУ Дмитро Разумков та його заступники Руслан Стефанчук та Олена Кондратюк Фото з відкритих джерел

За словами Кондратюк, наявність трьох людей у керівництві ВРУ - це правильний крок

Заступниця голови Верховної Ради Олена Кондратюк заявила, що готова підстрахувати своїх колег Дмитра Разумкова та Руслана Стефанчука й проведе засідання парламенту наступного пленарного тижня. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook

"Ви знаєте, що я дуже відповідально ставлюся, як і спікер та перший віцеспікер, до заходів безпеки - маски та соціальної дистанції. Почуваюся добре, готова підстрахувати колег і вести засідання Парламенту. Це мій обов'язок, як віцеспікерки за обставин, що склалися", - зазначила Кондратюк.

Новини за темою: У Верховній Раді коронавірусом заразився кожен шостий нардеп, – ЗМІ

За її словами, ця ситуація показала, що наявність трьох людей в керівництві парламенту є правильною та інституційно доцільною.

"Що б не сталося, головний законодавчий орган країни повинен працювати на інтереси громадян, проявляти своє лідерство та брати на себе відповідальність перед людьми за ухвалення важливих для країни рішень", - наголосила політик.

Новини за темою: КСУ не може зібратися на засідання через коронавірус у деяких суддів

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що спікер Верховної Ради України Дмитро Разумков захворів на коронавірусну інфекцію COVID-19.

Сьогодні, 12 листопада, позитивний результат тесту на коронавірус COVID-19 отримав перший віцеспікер Верховної Ради Руслан Стефанчук

Loading...