live

"Вони вважають, що російськомовні не повинні лікуватися чи мити руки?" - Рабінович про відсутність інструкції щодо коронавірусу російською мовою

Вадим Рабінович

Народний депутат України Вадим Рабінович розповів, що партія "Опозиційна платформа – За життя" переклала російською мовою інструкції щодо коронавірусу. За словами нардепа, інструкції вже поширюють серед населення.

Про це  співголова політичної партії "Опозиційна платформа – За життя" сказав під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK.

Окрім того, Вадим Рабінович розповів, що дуже серйозно ставиться до карантину і завжди користується антисептиком та маскою.   

"Я не роблю з цього паніки і не впадаю у крайнощі, які зараз, на жаль, бувають, тому що і вчора ніхто не знав завтрашнього дня. Це нам так лише здавалося, що ми все знаємо. Зараз ніхто нічого не знає. Так, це небезпечно, коли таке відбувається, але не іди туди, де небезпечно, одягай маску, зберігай дистанцію і не бігай там, де не потрібно. Але сходити з розуму не треба. Навпаки, треба навчитися у цей час посміхатися, можливо, цей вірус здохне", – зазначив Рабінович.

Новини за темою: Рабінович: Опозиція наполягає на тому, щоб в країні ввели надзвичайний стан

Він також прокоментував діяльність МОЗ під час пандемії коронавірусу. Зокрема, нардепа обурило, що міністерство не переклало російською мовою, якою в Україні розмовляють чимало людей, інструкції щодо боротьби з коронавірусом:  

"Ви знаєте, ви не хвилюйтеся, все добре. Наша партія, от я знаю, що Медведчук цим займався, а потім я бачив вже готову інструкцію, ми переклали її на російську мову і розповсюджуємо сьогодні по всій країні, щоб російськомовні люди могли спокійно це прочитати. Але я зовсім не розумію, її опублікували українською, татарською мовами, а російською – ні. Не знаю, можливо, вони вважають, що ті, хто розмовляє російською, не повинні лікуватися чи мити руки? Ми до цих дивних урядів звикаємо багато років… Але ми інші, ми маємо будувати іншу країну. Тому посміхаємося і йдемо вперед", – наголосив Рабінович.  

Як повідомляли, активісти партії "Опозиційна платформа – За життя" по всій Україні мобілізувалися для допомоги у боротьбі з пандемією.

Активісти, нардепи та керівники обласних організацій партії "Опозиційна платформа - За життя" вирішили допомогти медичним закладам у боротьбі з коронавірусом та забезпечують їх необхідними засобами захисту - масками, комбінезонами, антисептиками та системами прибирання.