live

"Вона щось як заверне!": Поярков розповів про гостру дискусію з Фаріон із мовного питання

Блогер Сергій Поярков Фото - скріншот

"Я вважаю, що політики повинні сказати, що готові йти на поступки та вчити мову"

Ті російськомовні хлопці, які захищали Україну та загинули за неї, є Героями України і до них не може бути жодних докорів.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив телеведучий, художник, блогер Сергій Поярков.

Під час обговорення "мовного" питання Сергій Поярков пригадав свою дискусію на цю тему із колишньою народною депутаткою від ВО "Свобода" Іриною Фаріон.

"Я тоді взяв трьох наших хлопців, спеціально в пику Фаріон. Вона утнула якусь чергову нісенітницю. Я завжди казав – у нас є дві біди: у нас є вороги, як Діма Табачник, і такі друзі, як пані Фаріон. Я не знаю, що гірше, бо вона іноді щось як заверне! Ну, чесно. Я говорив зі "свободівцями". Вона така людина. Вона іноді каже зайве... І я тоді показав трьох наших загиблих хлопців – Толіка, якого я знав ще до того, як почалися воєнні дії, і двох наших офіцерів, які розмовляли російською. І вони загинули, захищаючи Україну. Я тоді сказав у пику Фаріон – ці хлопці захищали Україну, вони використовували виключно російську мову, і вони для мене – Герої України і люди святі. І до них не може бути жодного докору, бо вони загинули за Україну, розмовляючи російською мовою", – заявив Сергій Поярков.

На його думку, політики мають показати людям, що вони можуть переступити через свої амбіції у цьому питанні.

"Я вважаю, що політики повинні сказати, що готові йти на поступки і вчити мову", – резюмував гість ток-шоу.

Новини за темою: Перехід російськомовних шкіл на українську пришвидшувати не будуть, - Новосад

Як повідомляли, у Верховній Раді зареєстровано законопроєкт №3084, який дозволить нардепам виступати у Верховній Раді російською мовою та мовою інших національних меншин.

Раніше повідомляли, що українська мова потрапила до топ-50 найбільш поширених мов у світі – нею говорять близько 33 мільйонів людей.

Loading...