"Вона не планувала вас вбивати": Зеленського у Раді закликали забрати заяву щодо Федини

Софія Федина. Фото: Микола Тис/ZIK

Депутат попросив Зеленського "не позоритися на весь світ"

Президента України Володимира Зеленського закликали забрати заяву щодо народного депутата України Софії Федини, яка погрожувала главі держави вбивством.
 
Про це під час виступу на засіданні Верховної Ради 4 березня заявив народний депутат від "Європейської Солідарності" Микола Княжицький, повідомляє УНН.
 
За його словами, Федина не планувала вбивати Володимира Зеленського.
 
"Я хочу до Вас (пане Зеленський — ред.) персонально звернутися, Софія Федина, чесне слово не збиралася вас убивати... Я просто прошу вас забрати заяву, сказати закрити цю справу і не позоритися на весь світ. Це буде чесно і людяно. Так би кожен зробив", — зазначив Княжицький.
 
 
Нагадаємо, 26 жовтня минулого року депутатка Софія Федина та волонтерка Маруся Звіробій у Львові провели онлайн-трансляцію в YouTube та у Facebook, де погрожували вбивством президенту України Володимиру Зеленському.

Після цього Державне бюро розслідувань скерувало до Офісу генеральної прокуратури підозру народній депутатці України Федині через погрозу вбивством.
 
6 лютого Софію Федину викликали до ДБР для вручення підозри, проте народна обраниця не прийшла до органу.
 
Того ж дня повідомлення про підозру вручили волонтерці Марусі Звіробій.
 
У ДБР зазначали, що Федині загрожує до п'яти років тюрми.
 
А нещодавно у ДБР вирішили не заарештовувати Федину у справі щодо погроз Зеленському, адже стаття, за якою судять депутатку, не важка.


Loading...