Волошин: США нагнітають ситуацію навколо Росії, а страждає від цього Україна

Олег Волошин Фото: Пресс-служба "Оппозиционной платформы - За жизнь"

США постійно штучно нагнітають ситуацію навколо Росії і відрізають можливості для зближення з нею, а від цього страждає Україна. Про це у кулуарах Верховної Ради під час спілкування з журналістами, яке транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин. 

"Влітку 2016 року, в самий розпал американських виборів, виходить на пресконференцію Сергій Лещенко, на той момент не просто журналіст, як він себе позиціонував, а в першу чергу депутат від партії Порошенка, депутат ВР, і заявляє про те, що, за наявною у нього інформацією, в горезвісній чорній касі, ось цій книзі чорної каси Партії Регіонів, де там ... нібито робилися різні виплати там політологам, соціологам, різним там кишеньковим експертам і так далі, фігурує не хтось, а голова виборчого штабу Трампа на той момент, Пол Манафорт, який довгий час працював дійсно на Януковича та Партію Регіонів. І фігурує він як людина, яка отримала 12 мільйонів доларів готівкою. І коли вже я в тому числі, який особисто знає Манафорта і стежить за американською ситуацією, і багато інших говорили: "Хлопці, як ви уявляєте собі взагалі фізично ці 12 млн - він їх в сумках возив чи як це відбувалося?"- зазначив він.
 
За його словами, "ніхто не заперечує, що Манафорт працював на тодішню українську владу, Януковича і Партію регіонів, що він за це отримував гроші. Але він точно не отримував готівкою в сумках... Причому там смішно це було, абсолютно підроблена ця сторінка, вони там вписали: "політолог Пупкін - 3 тисячі доларів, медіаексперт Петров - 5 тисяч доларів, Пол Манафорт - 12 млн". Ще і так, знаєте, ручкою і розпис".

"Вони прекрасно знали, що ніяких прямих зв'язків між Кремлем і Трампом або Кремлем і найближчим оточенням Трампа не було, то єдина зачіпка, це було дійсно, скажімо так, дещо неакуратні операції пана Манафорта, який працював тривалий час з Україною, з українськими політиками. До нашого такого ідіотизму ми тут звикли, але в Америці це кричуща історія. За вуха придумана була зв'язка Трамп - агент ФСБ, Трамп - агент Кремля. За чотири роки ніяких доказів фактологічних, при тому, що розслідує спецпрокурор Мюллер, перекопав усе. До речі, Манафорт сидить у в'язниці, але сидить за що? За ухилення від сплати податків, за банківські махінації з банківськими паперами. Все, що завгодно, але тільки не за співпрацю з Росією і співпрацю з російською розвідкою. Навіть ці 12 млн, якби вони були реальними, вони б фігурували в розслідуванні Мюллера. Всі розуміли - і, подивіться, як потім швиденько, коли Трамп виграв, заявили: "кримінальної справи більше немає. Розслідування закрито", - вказав він.

Волошин зазначив, що "заради знищення Трампа демократи готові посваритися з будь-якою країною, про яку Трамп говорив добре. І навпаки, допомагати будь-якій країні, про яку Трамп говорив погано".

"І в цьому, до речі, вся сутність політики демократів щодо України. Немає там ніякого глибокого інтересу допомагати нам з реформами, з підвищенням рівня життя і так далі. У них якщо Трамп, умовно, проросійський - значить, тоді ми повинні допомагати у всьому тій владі, яка виступає з антиросійською позицією тут. Ось чому це дуже важливо", - підсумував політик.