Волошин: Повернення захмарних зарплат членам Наглядових рад – це офіційна крадіжка мільйонів з кишень українців

Олег Волошин Фото: Пресс-служба "Оппозиционной платформы - За жизнь"

Законопроєкт про повернення захмарних зарплат членам Наглядових рад – це офіційна крадіжка з кишень простих українців. Про це журналістам заявив народний депутат від фракції "Опозиційна платформа - За життя" Олег Волошин.

"Ніхто не виправдовує в країні корупцію, але людина, яка йде на корупційні діяння, вона ризикує, і вона розуміє, що рано чи пізно, можливо, її все-таки покарають, спіймають і посадять. Ці ж товариші зробили геніально – вони собі офіційно поставили грандіозні зарплати. Вони нічим не ризикують. Тепер Сергій Лещенко може собі робити лазерну корекцію зору, тепер будь-який Мустафа Найєм може відпочивати в Іспанії там, літати на Мальдіви за рахунок українських платників податків, говорити: "Хлопці, ось моя зарплатна відомість, ось моя декларація доходів, до мене питань немає", – зазначив Волошин.

На думку народного депутата, ця законодавча ініціатива – не просто знущання з простих людей. Це відвертий цинізм, оскільки деякі члени Наглядових рад не мають до державних структур, в чиї Наглядові ради вони входять, ніякого відношення.

"Виявляється, випускник інституту внутрішніх справ, якщо не помиляюся, Мустафа Найєм, який працював журналістом, він навчався на те, щоб бути в Укроборонпромі, а мільйони інших українців не вчилися? Або Лещенко. Чи всі решта, тим більше, іноземці, яким взагалі якісь дикі гроші платять за те, що вони кілька разів у році прилітають в Україну, розумієте? Ось це скотство. Це, знаєте, це гірше крадіжки. Тому що той, хто краде, – він хоча б ризикує, його рано чи пізно, я вірю, спіймають і покарають. А тут їх нічого не покараєш, нікого не покараєш. Тому що ось з депутатів запитають: "Якого чорта ви їм такі зарплати поставили?", і правильно народ зробить. Чому сьогодні Сергій Лещенко, який просто їздив на поїзді і став з цього приводу експертом в області залізниць, чому він отримує таку дику зарплату, якій може позаздрити генеральний продюсер будь-якого з ваших телеканалів? Ось це люди повинні запитати. І я чесно ще раз кажу, це гірше корупції, це гірше злодійства, тому що вони просто офіційно виймають гроші з кишень українців, кладуть собі і кажуть: "А тепер ми можемо дозволити собі все, що завгодно. Чому? Та тому, що ми, вибачте, там. Тому нам можна", – резюмував Волошин.