Волошин: "Опозиційна платформа – За життя" є останнім бар'єром на шляху проведення земельної реформи

Олег Волошин

Усі наші поправки до закону було відхилено

Наша партія сьогодні являється останнім бар’єром на шляху проведення земельної реформи. Ми відчайдушно до останнього затягували цей процес, закликали схаменутися, або переписати законопроєкт таким чином, щоб він хоча б відповідав інтересам тих, хто працює на землі.

Про це сказав народний депутат України, фракція "Опозиційна платформа – За життя" Олег Волошин в кулуарах Верховної Ради. Трансляцію вів телеканал ZIK.

"Наша партія сьогодні є останнім бар’єром на шляху проведення земельної реформи, яка прописана у вимогах МВФ, і, яку не підтримують більшість українці. Ми відчайдушно до останнього затягували цей процес, закликали схаменутися, або переписати законопроєкт таким чином, щоб він хоча б відповідав інтересам наших фермерів і тих, хто працює на землі. Але усі наші поправки у більшості грубим і цинічним шляхом було відхилено",– заявив народний депутат.

Новини за темою: Ринок землі: Під час поточної сесії Рада має намір поставити крапку в земельній реформі

І вже у четвер, за словами Олега Волошина, депутати мають намір "грубо цей закон протягнути".

"Однозначно, що ми залишаємо за собою право у рамках закону  протидіяти цьому процесу. Ми будемо блокувати трибуну. Але ми все ще сподіваємося, що наші колеги одумаються. Якщо ні – ми всіляко намагатимемося протидіяти цьому голосуванню ",– додав нардеп Волошин.

Новини за темою: Аграрний комітет розглянув близько 300 правок до законопроєкту про ринок землі

Нагадаємо, перший заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко заявив, що Верховна Рада України планує поставити крапку в питанні земельної реформи під час нинішньої сесії.

"Щодо тих речей, які лишились з минулої сесії, - це, звичайно, реформа в сфері земельного законодавства. Я сподіваюсь, що на цій сесії ми вже поставимо крапку в цьому питанні. Приймемо цю реформу. Вона максимально обговорена та проговорена з людьми. Всі зауваження враховані", - заявив Корнієнко.

Також відомо, що профільний парламентський комітет з питань аграрної політики розглянув близько 300 правок до законопроєкту №2178-10 про запровадження ринку землі.

Раніше повідомлялося, що перший заступник голови Верховної Ради Руслан Стефанчук розповів, коли планується розглянути законопроєкт про запровадження ринку землі.Loading...