Путін таки прибув до Криму: МЗС України висловило протест

У дипвідомстві підкреслили, що візит російського президента на анексований півострів - грубе порушення державного суверенітету і територіальної цілісності України

Володимир Путін у Керчі РИА Новости

Президент Росії Володимир Путін приїхав в окуповану Керч, де взяв участь у закладці бойових кораблів на суднобудівному заводі "Залив". Про це повідомляє "РИА Новости".

Зазначається, що президент РФ приїхав в анексований Крим, щоб поспілкуватися з працівниками підприємства і вийти через телеміст на зв'язок з двома іншими суднобудівними комплексами - "Севмаш" і "Північна верф".

У Міністерстві закордонних справ України вже відреагували на приїзд Путіна в Керч. Там заявили, що візит є "грубим порушенням державного суверенітету і територіальної цілісності України, цинічним і демонстративним нехтуванням російською стороною загальновизнаними нормами міжнародного права".

Відповідну реакцію дали і в Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій. Зокрема, заступник міністра Ігор Яременко в коментарі Інтерфаксу заявив, що "Президента РФ ніхто не запрошував відвідати наш півострів". За його словами, протокол організації візиту глави держави в іноземну країну передбачає запрошення, яке Україна Російській Федерації не надсилала.

Новини за темою: У РФ мають намір прирівняти заклики повернути Крим Україні до екстремізму

Нагадаємо, Володимир Путін мав намір приїхати в Крим ще 16 липня, але згодом його візит перенесли.

Востаннє президент РФ відвідував окупований Крим у березні 2020 року.

Раніше він заявляв, що йому байдужі санкції західних країн, введені проти його країни через анексію Криму та агресію проти України.

Loading...