Водопостачання в Крим: У "Слузі народу" озвучили позицію Зеленського

Володимир Зеленський Instagram / Володимир Зеленський

Володимир Зеленський лаконічно відповів, що він проти

Президент України Володимир Зеленський не підтримує ідею можливого відновлення водопостачання до окупованого півострова Криму з материкової частини країни. Про це народний депутат від фракції "Слуга народу" Богдан Яременко написав у Facebook.

За його словами, голова держави відповів лаконічно, що проти.

"Я проти, - так лаконічно президент Зеленський щойно відповів на моє питання про його ставлення до відновлення водопостачання в окупований Крим", - зазначив політик.

В коментарях до публікації Яременка також запитали про думку президента щодо артистів, які виступали на півострові, зокрема, чи можна їм гастролювати на материковій Україні.

"Я б ніколи не поставив президенту це питання. Є законодавство, є здоровий глузд. Цього достатньо, щоб вирішувати це питання без президента", - запевнив він.

Новини за темою: Київ не має наміру допомагати Кремлю у вирішенні критичної ситуації з водопостачанням в окупованому Криму, - Кулеба

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр-міністр з питань тимчасово окупованих територій Олексій Резніков заявляв, що відновлення постачання води в окупований Росією Крим можливо лише після звільнення окупованих територій. Також міністр додав, що РФ повинна забрати й свої війська з території України.

Loading...